Co chwilę można trafić w internecie na historie o pasażerach, którzy potrafią uprzykrzyć lot, zwłaszcza jeśli chodzi o rejsy dalekodystansowe. Uświadomimy Ci zaraz, że przykładów irytujących i niestosownych zachowań na pokładzie nie brakuje. W takich sytuacjach człowiek zaczyna bardziej podziwiać pracę załogi linii lotniczych. Jeśli jeszcze nie miałeś dziwnych przygód ze współpasażerami, to jesteś prawdziwym szczęściarzem. 

Na Instagramie jest specjalny profil poświęcony niecodziennym historiom w samolotach. Nie uwierzysz, że to dzieje się naprawdę. Jeśli jeszcze nie widziałeś, to koniecznie sprawdź też: Najgorsi pasażerowie na świecie! Módl się, żeby na nich nie trafić – część 1. A teraz zapnij pasy i oglądaj! Od razu uprzedzamy, że niektóre zdjęcia nie są dla wrażliwych osób. Dotrwaj do końca.

9 KOMENTARZE

  1. Okropne,ale z drugiej strony ,jak lot trwa bardzo długo,trudno żeby dziecko cały czas siedziało grzecznie, a co do Pani w szpilkach ,to nogi też trzeba poćwiczyć, żeby nie robiły się zakrzep ALE nie w taki sposób

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here