W samolocie tak jak w każdym innym środku transportu możesz spotkać różnych ludzi. Nie zawsze takie spotkania należą do przyjemnych, ale za to na pewno niektóre z nich na długo zapadają w pamięć! Jeśli jeszcze do tej pory nie miałeś dziwnych przygód ze współpasażerami, to jesteś prawdziwym szczęściarzem. Ale teraz uprzedzimy Cię! Jeśli jesteś wrażliwy nie czytaj dalej.

Wiedziałeś, że na Instagramie jest specjalny profil poświęcony niecodziennym historiom pasażerów w samolotach? Jest i ma się całkiem nieźle. Tzn. cały czas uzupełniany jest o nowe zdjęcia czy filmy okropnych, niesamowitych, a czasem nawet obrzydliwych pasażerów. To dzieje się naprawdę. Zresztą zobacz sam.

Co rusz możesz czytać w internecie historie o pasażerach, którzy są bardzo denerwujący albo problemowi. Zdjęcia poniżej jednak pokazują, że przykładów irytujących i niestosownych zachowań na pokładzie nie brakuje. Mało tego jest ich coraz więcej. W takich przypadkach zaczynasz jeszcze bardziej podziwiać pracę załogi linii lotniczych. Niektórzy ludzie, delikatnie mówiąc, nie ogarniają za bardzo rzeczywistości… Niektórzy po prostu nie czują, że z ich zachowaniem coś może być nie tak albo mogą komuś przeszkadzać. W końcu podobno wszystko jest dla ludzi. I każdy chciałby czuć się swobodnie zwłaszcza podczas długiego lotu. Ale czy naprawdę każdy się tak czuje?

Uprzedzamy, że niektóre zdjęcia nie są dla wrażliwych osób. Podróż w takim towarzystwie chyba zapamiętałbyś na długo… Zapraszamy w podróż po absurdzie! Dotrwaj do końca.

Poprzedni

1. Najgorsi pasażerowie na świecie


Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here