Najdziwniejsze rzeczy zgubione na lotniskach – ta lista stała się hitem!

Podczas intensywnego i częstego podróżowania może zdarzyć się raz czy dwa sytuacja, kiedy się coś zgubi, zwłaszcza na lotnisku. W minionym roku biura rzeczy znalezionych pękały w szwach, a jedno z brytyjskich lotnisk opublikowało listę najdziwniejszych rzeczy pozostawionych przez pasażerów. To istny hit przede wszystkim ze względu na pozycję na szczycie listy.

Pasażerka zostawiła męża

Mowa o porcie lotniczym East Midlands. Najbardziej niezwykłym „przedmiotem” pozostawionym na tym lotnisku w minionym roku był mąż! Tak, zgadza się. Dobrze przeczytałeś. Jak informuje independent.co.uk, rzeczniczka portu tłumaczyła, że pewna kobieta podróżowała ze swoim mężem. Nie zauważyła jednak, że ten zgubił się gdzieś na lotnisku i wsiadła do samolotu sama. Zorientowała się dopiero, kiedy samolot ruszył na pas startowy. Spanikowała i poinformowała o wszystkim załogę. Samolot na szczęście zawrócił, a mąż wszedł spokojnie na pokład i zajął swoje miejsce.

Reszta listy też zaskakuje, choć nie ma już na niej ludzi 😉 Wśród innych pozycji są: wałek do ciasta, glukometr, balkonik rehabilitacyjny, klimatyzator i spryskiwacz, trójkąt ostrzegawczy do samochodu, wiertarka itp. Nie wspominając, że wielu pasażerów zostawia podczas podróży całe walizki.

Lotnisko East Midlands obsługuje miasta Nottingham, Derby i Leicester w środkowej Anglii i rocznie korzysta z niego ponad 4 mln pasażerów.

Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

  1. dziwne, ze samolot zawrócił po pasażera. z doswiadczenia wiem, że jak się spóźnisz na samolot i zamkna bramkę to możesz jedynie pomachać na pożegnanie .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
24,197ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze