Podróżując samolotem, zawsze oczekujemy komfortu i spokoju, aby cała droga minęła w przyjemny sposób. Niestety każdego z nas mogą spotkać sytuacje, które skutecznie to utrudniają. Ich powodem są frustrujące nawyki ze strony innych pasażerów, którzy absolutnie nie myślą o innych, a tylko o sobie. W tekście Przez takie zachowanie można stracić kilkanaście tysięcy złotych. Nie rób tego w samolocie! informowaliśmy o tym, jakie skutki może mieć rozkładanie fotela. Rozpychanie się? Kłótnia o zmianę miejsca siedzącego? Takie sytuacje to tak naprawdę nic w porównaniu z poniższymi przykładami zachowań, które niesamowicie potrafią wyprowadzić z równowagi.

Poprzedni

6. Niezwykle rozmowny pasażer

Podróżni są w stanie płacić za wybranie konkretnego miejsca w samolocie, ale nie zawsze mogą wybrać, kto będzie siedział obok. Jedną z najbardziej irytujących sytuacji podczas lotu jest niezwykle rozmowny pasażer, który nic sobie nie robi z tego, że chcemy odpocząć i dolecieć do miejsca docelowego w ciszy i spokoju. Oczywiście krótka i treściwa rozmowa nie jest niczym złym, ale nie ma takiej potrzeby, aby osoba siedząca obok dzieliła się z nami historią swojego życia. Każdy z obecnych na pokładzie samolotu ma prawo do absolutnego spokoju, dlatego zbyt natarczywy sąsiad na fotelu może drastycznie obniżyć komfort podróży.

blank
Fot. Pixabay.com
Poprzedni
Poprzedni artykułTo się zdarzyło pierwszy raz od 240 lat! Niewiarygodne! Naukowcy łapią się za głowę
Następny artykuł10 najpiękniejszych plaż świata 2020. Tam koniecznie musisz się zjawić! Nr 3 sprawi, że oszalejesz

1 KOMENTARZ

  1. Ostatnio lecąc z Hiszpanii o jedno siedzenie przede mną leciała rodzina z kilkuletnią dziewczynką. Cała drogę na tablecie leciała bajka tak głośno, ze pół samolotu słyszało. Jakby słuchawek nie było…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here