Jeśli Twoje hobby to polowanie na tanie loty, to super! Ale warto też wiedzieć dokąd lecieć, żeby nie zbankrutować! Na pewno przyda Ci się analiza tego rankingu! Czas byś poznał ranking najdroższych miast na krótkie wypady w Europie 2021! 

Ranking City Costs Barometer 2021 wskaże ci najtańsze miasta Europy 2021, świetne na krótki wypad, ale też jak w tym przypadku najdroższe! W tegorocznej analizie wzięto pod uwagę 40 europejskich miast. Jeśli więc planujesz city break gdzieś w Europie i szukasz najlepszej i najtańszej możliwości, to jesteś w domu!

Serwis Post Office Travel Money co roku przygotowuje zestawienie kosztów życia w najpopularniejszych europejskich miastach z perspektywy turysty. W rankingu przeanalizowano zwykłe, codzienne wydatki łącznie z dwoma noclegami dla dwóch osób. Travel Money wykazał, że w analizie bierze się pod uwagę kilka dość standardowych wydatków. Kolacja z butelką wina, dwie weekendowe noce w 3* hotelu, transport miejski, zwiedzanie, a także napoje. I to wszystko w zestawie dla dwóch osób Co sądzisz o tym rankingu? Jakie są Twoje doświadczenia? Możesz też sprawdzić dokładnie jakie wydatki brane były pod uwagę w prezentowanym rankingu.

Barometr kosztów miejskich 2021 pokaże też gdzie city break wyssa z Ciebie najwięcej oszczędności! 

Oto najdroższe 10 miast Europy:

Poprzedni

10. Dublin, Irlandia


blank
Fot. Caterina Begliorgio/ Unsplash
Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here