Szukasz pomysłu na ciekawy wyjazd z adrenaliną? Wybierz się do miejsc, gdzie znajdują się najciekawsze szklane atrakcje, które być może przyprawią cię o zawrót głowy i gdzie zmiękną ci kolana. Mosty, spodki, kładki, baseny i inne czekają!

Poprzedni

6. Szklane spodki w Peru

Jeśli uwielbiasz pokoje z widokiem, to koniecznie wybierz się do Peru. Na tamtejszych klifach w Świętej Dolinie powstał ciekawy hotel. Śpi się w nim w szklanych kapsułach zamontowanych nad przepaścią. Skylodge Adventure Suites zostały stworzone przez Natura Vive i znajdują się około 15 km na północ od Cuzco. Żeby móc się przespać w tym niezwykłym miejscu, trzeba mieć nie tylko stalowe nerwy, ale również wspiąć się na wysokość 400 metrów po klifie. Trasa jest zabezpieczona, ale bardzo wymagająca. Za to widoki po przebudzeniu są jedyne w swoim rodzaju. Ceny noclegu są wysokie, tak jak klif, na którym wiszą kapsuły. Za noc należy zapłacić około 410 dolarów.

Znajdź tanie loty do Peru!

Poprzedni
2 KOMENTARZE
  1. Najbliżej jednak jest szklany taras na klifie na Maderze, kilkaset metrów pionowej ściany pod nami (ok 600 m, o ile dobrze pamiętam).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here