Dzieciaki chciały powitać babcię na lotnisku, a babcia zszokowała wszystkich

Jak się witać na lotnisku, to na całego! Na niektórych czekają naprawdę oryginalne powitania, a tyczy się to zwłaszcza pewnej rodziny z Kalifornii. 

Kiedy dwa lata temu wnuczki przyleciały do swojej babci w odwiedziny, ona na lotnisku powitała ich przebrana za dinozaura. Wtedy dzieciaki mocno się przestraszyły, więc postanowiły wdrożyć w życie plan zemsty. A jak wiadomo zemsta najlepiej smakuje na zimno, zatem po dwóch latach zrealizowały swoje zamierzenia.

Sześciolatki postanowiły przebrać się za dinozaury i zaserwować babci jej własny pomysł. Na lotnisku zatem czaiły się dwa tyranozaury i przebierając nogami czekały, aż samolot wyląduje. Jednak kiedy drzwi się otworzyły i już miał się udać ich niecny plan, okazało się że ich babcia przechytrzyła wszystkich. Zresztą, zobaczcie sami:

Oryginalne powitania na lotniskach stały się w ostatnim czasie całkiem popularne. O niesamowitym ojcu, który na przeróżne sposoby stara się zaskoczyć swoją córkę mogliście już u nas przeczytać. A takich historii jest więcej! Czy ktoś kiedyś odebrał was z lotniska w taki niezwykły sposób?

4 KOMENTARZE
  1. Mnie brat odebrał w stroju meksykańskim

  2. Mnie mój mąż przywitał z napisem wsi w której mieszkamy 🙂 bo zapomnialam przez 3 tygodnie 🙂

  3. Nic tam nie widać.Chyba że coś słychać .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here