Co robić na lotnisku, kiedy czekasz na samolot? Ten mężczyzna miał niezły pomysł

Jeśli kochasz latanie, to przebywanie na lotnisku kojarzy się z pewnym uczuciem podekscytowania. Wiesz, że za chwilę ruszasz w kolejną podróż w nieznane, gdzie będziesz odkrywać nowe horyzonty, nowe smaki, nowe zapachy i zawierać nowe znajomości! To coś fantastycznego. Gorzej jednak, jeśli to oczekiwanie na lotnisku zamienia się w wielogodzinny koszmar, a już najgorzej jeśli są to godziny nocne. Co robić? Jak zająć sobie czas? Pisaliśmy już o zmęczonych podróżnikach i ich wymyślnych sposobach na sen. Niektóre są bardzo zabawne.

Ostatnio jeden z patentów podróżniczych pojawił się na facebookowym profilu I Heart Cabin Crew. Tam załogi samolotowe dzielą się ciekawostkami i historiami ze swojej branży. Teraz pojawiło się zdjęcie turysty, który postanowił nie męczyć się na lotniskowych krzesłach, tylko wyspać się jak król. Rozłożył więc wielki nadmuchiwany materac i usnął.

Pasażer stworzył sobie namiastkę domowych warunków, zdjął buty i nie przejmował się otoczeniem. A widok, sam przyznasz – bardzo oryginalny.

Post spotkał się z ogromnym zainteresowaniem internautów, od pozytywnych wychwalających genialny pomysł pasażera, po negatywne zarzucające śpiącemu egoizm.

My jednak podamy ci 5 dowodów na to, że długie czekanie na lotnisku jest najlepszą rzeczą od wynalezienia koła. Ciekawe, prawda?

Każdy z nas na lotniskach spędza przynajmniej 2-3 godziny przed każdym lotem. Niektórym czekanie to nie przeszkadza, a wręcz relaksuje, inni zaś stresują się i najchętniej wróciliby do domu. Na szczęście z roku na rok lotniska coraz bardziej zaspokajają potrzeby podróżników i potrafią naprawdę zaskoczyć odwiedzających. Jak? Sprawdź niecodzienne atrakcje na lotnisku, których się nie spodziewasz. Surfowanie, jazda na łyżwach i jazda na deskorolce, kino, basen na dachu z widokiem na lądujące samoloty i inne. Istne szaleństwo.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Zobacz też

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też