Zobacz w jakiej pozycji może spać zmęczony podróżnik na lotnisku! Pękniesz ze śmiechu

Tylko ten, kto odbył choć raz dalekodystansowe loty i to z przesiadkami doskonale wie, co to znaczy zmęczenie i potrzeba snu. Znalezienie choćby skrawka krzesła czy ziemi, aby się położyć i zmrużyć oko, to wielkie szczęście. Wtedy nie zwracasz uwagi w jaki sposób, gdzie i w jakiej pozycji, głowa sama leci. Temat właśnie został poruszony na blogu Życie stewardessy.

Olga Kuczyńska pracuje jako stewardessa i przybliża swoim czytelnikom i followers’om tajniki tego zawodu. Porusza mnóstwo ciekawych tematów. Często z dystansem i dowcipem, a także ważne, delikatne. Pokazuje ciekawy świat. Tym razem z uśmiechem pisze:

Skoro już mamy fazę na to co dzieje się na lotnisku…Czuliście to potworne zmęczenie po podróży, a przed Wami była jeszcze kolejna? A może ktoś zaspał na lot? Ja tak bardzo czuję tych ludzi… serio! 😀 Ktoś z Was doświadczył podobnych akcji? Nie ma nic gorszego jak te zasrane barierki.

A tobie zdarzyło się zasnąć w ten sposób? My doskonale rozumiemy tych pasażerów.

Chcesz wiedzieć więcej na temat życia stewardessy? Śledź Olgę na Instagramie. Jeśli jednak bardziej przemawia do ciebie wideo, to zajrzyj na kanał YT Olgi.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Zobacz też

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też