Ci policjanci zachowali się całkiem nietypowo podczas epidemii! Wszyscy byli zachwyceni

Czas koronawirusa budzi w ludziach masę naprawdę nietypowych zachowań i działań. Budujące jest jednak to, jak ludzie potrafią znaleźć w sobie moc do dzielenia się pozytywną energią. Tak też było na Majorce, gdzie policjanci w radiowozach na sygnale wjechali na jedną z dzielnic i zaskoczyli wszystkich.

Śpiewający policjanci

Do nietypowej sytuacji doszło na Majorce. Na jedną z dzielnic podjechały policyjne radiowozy na sygnale. Można by pomyśleć, że coś złego się stało. Nic bardziej mylnego. Funkcjonariusze bowiem opuścili samochody i zaczęli śpiewać. Jeden z nich grał nawet na gitarze. Ludzie byli zachwyceni. Przez moment mieszkańcy dołączyli do wesołego śpiewu i cieszenia się chwilą. Jak informuje The Gaurdian, występy policjantów są stałym elementem ich pracy w czasie epidemii. Miejscowy dziennik opisuje, gdzie można się natknąć na śpiewających funkcjonariuszy.

Wszyscy klaskali do rytmu, a policjanci tańczyli przy radiowozach.

Oczywiście, podobnie jak u nas na Majorce również obowiązuje nakaz siedzenia w domu, poza pilnymi przypadkami, dlatego śpiewanie i dobra energia jest świetnym sposobem na rozładowanie stresu. Sytuacja w Hiszpanii jest poważna. Zarażonych koronawirusem jest już 33 tysiące osób, z czego ponad 2100 zmarło.

Redakcja
Redakcja
Tworzymy dla Was wartościowe treści już od 2006 roku. Inspirujemy do wyruszenia w podróż, otwarcia na nowych ludzi i kultury, smakowania nowych potraw i ekscytowania się pięknymi widokami. Leć i odkryj świat!

Zobacz też

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też