#zostanwdomu! Damy radę, jeśli będziemy działać razem

Stało się! Zamykamy granice naszego kraju dla cudzoziemców. Wszystkie loty międzynarodowe zostają zawieszone. W związku z tym zachęcamy Was kochani podróżnicy do odpowiedzialnego i bezpiecznego przetrwania tego trudnego dla nas wszystkich czasu. Wierzymy, że każdy wziął sobie do serca hasło #zostanwdomu.

Zostań w domu

Wiemy, że podobnie jak my kochacie zwiedzać świat! Nic dziwnego – jest przecież piękny i kryje niezliczoną ilość niesamowitych miejsc i tajemnic, o którym nawet nie śniło się filozofom. Tym bardziej powinniśmy teraz działać razem i sprawnie poradzić sobie z zagrożeniem. Wierzymy, że odpowiedzialne kroki i rozważne decyzje mogą uratować obecną sytuację.

Przeznaczcie ten czas na bycie z najbliższymi, powspominajcie swoje ulubione podróże, obejrzyjcie dobry film, przeczytajcie książkę do której od dawna się zabieraliście, spróbujcie znaleźć siebie w tym kryzysie. Najważniejsze jest teraz to, abyśmy zostali w swoich domach i nie pozwolili na rozprzestrzenianie się wirusa. RAZEM DAMY RADĘ!

Przez czas kwarantanny odstępujemy od prezentowania Wam ofert podróży, ale codziennie będziemy na bieżąco informować Was o sytuacji w kraju i na świecie. Trzymajmy kciuki, żeby harmonia wróciła do świata jak najszybciej. W końcu mamy jeszcze tyle do zobaczenia! 🙂 Tymczasem zdrowie i życie najważniejsze, więc jeszcze raz – #zostanwdomu.

Pomoc przy rezerwacjach

Zdajemy sobie sprawę, iż Klienci znaleźli się w bardzo niekomfortowej sytuacji, często martwiąc się o bliskich i możliwość powrotu do domu. Wszyscy nasi klienci nie zostaną pozostawieni sami sobie. Nasz operator eSky S.A. zapewnił nas o tym że pracownicy BOK pracują w trybie 24 h na dobę i kontaktują się ze wszystkimi osobami, których loty odwołano.

W pierwszej kolejności przygotowaliśmy listę klientów, którzy wymagają naszego natychmiastowego wsparcia. Wykorzystując swoją międzynarodową strukturę, dostęp do ofert 950 linii lotniczych na świecie oraz wszystkie dostępne autorskie narzędzia analityczne, opracowaliśmy dla naszych Klientów możliwości alternatywnych połączeń, korzystając również z opcji lotów do pobliskich lotnisk m.in. w Berlinie oraz Wiedniu. Kontaktujemy się kolejno z Klientami mailowo lub telefonicznie oferując im wsparcie w znalezieniu alternatywnych rozwiązań. Jednocześnie współpracujemy zarówno z instytucjami państwowymi jak i liniami lotniczymi w celu optymalizacji i zmaksymalizowania działań, które pomogą Polakom, wracającym do ojczyzny.

Łukasz Neska, Wiceprezes eSky.pl

Jeśli potrzebujecie szybko skontaktować się z naszym działem rezerwacji zapraszamy do kontaktu przez formularz na stronie.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Zobacz też

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też