Z Warszawy bezpośrednio na Seszele! To może być hit tego sezonu!

To już potwierdzone informacje. Od 15 stycznia ruszają bezpośrednie loty na Seszele z Warszawy. Będą one obsługiwane przez całkowicie nowego na polskim lotnisku przewoźnika Air Seychelles. Doniesienia potwierdziło Lotnisko Chopina w Warszawie.

W komunikacie prasowym czytamy:

Po długich rozmowach i aktywnym zabieganiu polskiej strony udało się podpisać umowę z Republiką Seszeli, która określa warunki wykonywania regularnych przewozów lotniczych. Dzięki temu w połowie stycznia na Lotnisku Chopina pojawi się zupełnie nowy przewoźnik – Air Seychelles, który ze stołecznego portu będzie latał dwa razy w tygodniu do Mahe na Seszelach. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich, którzy będą chcieli odpocząć od styczniowych mrozów. Już niedługo rajskie wakacje w egzotycznej scenerii będą jeszcze bliżej naszych pasażerów.

Nowe połączenie na Seszele

Loty z Warszawy do Mahe będą obsługiwane dwa razy w tygodniu: w soboty i w środy. Lot ma trwać 11 godzin i 10 minut (w trakcie zaplanowano techniczne międzylądowanie w Kairze). Jak wyglądają ceny biletów? Na razie za lot w klasie ekonomicznej musimy zapłacić przynajmniej 650 euro w dwie strony. Liczymy na promocje związane z inauguracją trasy.


Zobacz też: Tanie Seszele – ceny nie muszą zwalać z nóg. Jak nie zbankrutować?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here