Wygodne podróże do Australii na jednym bilecie! KLM podpisuje umowę z Qantas

KLM podpisuje umowę code-share z liniami Qantas. Wygodne podróże do Sydney, Brisbane, Perth i Melbourne przez Amsterdam i Singapur na jednym bilecie KLM.

Dobra oferta lotów do Australii

KLM i australijskie linie Qantas podpisały umowę o wspólnym oferowaniu lotów (tzw. code-share). Ma ona wzbogadzić siatki lotów obu przewoźników o nowe kierunki i zaoferować pasażerom więcej opcji podróży między Europą a Australią. Od 31 października b.r. polecisz przez Amsterdam i Singapur do 4 głównych australijskich miast: Sydney, Brisbane, Melbourne i Perth na jednym bilecie.

Australia znak kangur
Fot. Materiały prasowe KLM

Dzięki partnerstwu z Qantas klienci KLM będą mogli wygodnie polecieć do czterech miast w Australii, z przesiadką w Singapurze, po przylocie m.in. z Warszawy, Krakowa, czy Gdańska (przez Amsterdam) do Singapuru. Pasażerowie będą mogli przesiąść się na loty Qantas do Sydney, Melbourne, Brisbane i Perth. Co ważne, taką podróż możesz teraz kupić na jednym bilecie, rezerwując ją na klm.pl. Cała trasa na jednym bilecie KLM gwarantuje opiekę linii nad pasażerami na każdym etapie podróży. Zapewnia też kontynuację lotu, nawet w przypadku utraty dalszego połączenia, jeśli wcześniejszy samolot się opóźni.

Australia koala
Fot. Materiały prasowe KLM

Drugą istotną korzyścią dla pasażerów jest automatyczny transfer bagażu do finalnego celu podróży. Bez konieczności odbioru i ponownego nadawania bagażu podczas zmiany samolotów w Singapurze.

Na mocy podpisanej umowy codzienne loty Qantas na trasie z/do Singapuru do/z Sydney, Perth, Melbourne i Brisbane będą oznakowane wspólnymi kodami QF (Qantas) i KL (KLM). W ramach wzajemności Qantas będzie współdzielił loty wykonywane przez KLM pomiędzy Singapurem a Amsterdamem, które będą teraz oznakowane dodatkowo kodem QF.

Pieter Elbers – Prezes & CEO KLM powiedział:

Dziś świętujemy podpisanie nowej umowy code-share z Qantas. Australia jest ważnym celem podróży turystycznych, jak i biznesowych, dlatego partnerstwo z narodowym przewoźnikiem australijskim to dla nas strategiczne posunięcie. Cieszymy się, że teraz nasza oferta obejmuje również tą piękną część świata, jaką jest Australia.

Alison Webster, prezes Qantas International powiedział:

Podpisane porozumienie to dla naszych klientów kolejna doskonała okazja do odwiedzenia Europy. Dzięki współpracy z KLM możemy zaoferować szerszy wybór lotów przez port przesiadkowy w Singapurze, podczas których pasażerowie mają możliwość zdobywania Punktów Qantas w programie lojalnościowym. Mamy nadzieję, że nasi klienci doświadczą wyłącznie bezproblemowych i wygodnych podróży na pokładach dwóch narodowych przewoźników, z których każdy ma za sobą dumną, blisko 100-letnią historię.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
27,018ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze