Wizz Air odwołał loty do tych trzech krajów

Wizz Air poinformował, że zgodnie z nowym rozporządzeniem Rządu Rzeczpospolitej Polskiej, które reguluje zasady wykonywania pasażerskich lotów międzynarodowych, lista Państw do których linie lotnicze mogą wykonywać rejsy z/do Polski została zmodyfikowana.

Rozporządzenie zezwala na połączenia lotnicze z państwami członkowskimi Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), członkami Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), Szwajcarią, państwami Unii Europejskiej z wyjątkiem Portugalii, Szwecji, Czarnogóry
oraz Luksemburga.

Oznacza to, że przynajmniej do 11 sierpnia br. do Polski nie będzie
można realizować połączeń z Portugalii, Szwecji, Czarnogóry i Luksemburga. Wizz Air odwołuje zatem wszystkie loty z Portugalii, Szwecji i Czarnogóry.

Od połowy czerwca br. Wizz Air wznowił loty z Polski do niemal wszystkich państw Unii Europejskiej, a także do krajów EFTA ( m.in. Islandia, Norwegia, Szwajcaria). Obecnie w siatce połączeń WIZZ z Polski dostępne są połączenia do najbardziej popularnych krajów jak m.in.: Bułgaria, Chorwacja, Grecja, Gruzja, Islandia, Ukraina, Włochy, Norwegia, Wielka
Brytania czy Hiszpania.

2 KOMENTARZE
  1. I znów debilne zarządzenia. Ruch promowy do Szwecji jest ok, a lotniczy już nie? To jakaś farsa, paranoja i debilizm, w najczystszej postaci. Nie pozdrawiam rządzących.

  2. Do Gruzji też są loty odwołane do końca sierpnia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here