Teraz podróżując z tym przewoźnikiem, możesz mieć gwarancję, że środkowe miejsce obok Ciebie będzie puste

Wygoda w samolocie, to temat wielu dyskusji. Największym problemem jest tak naprawdę brak miejsca na nogi i słaby komfort podróży. Jednak irlandzkie linie lotnicze Aer Lingus wprowadziły nową usługę dla swoich klientów.

Większy komfort

Podczas, gdy włoska firma Aviointeriors prezentuje nowe siedzenia do samolotu, które sprawią, że loty będą tańsze, ale będą wymagały od pasażerów praktycznie stania, z inicjatywą wychodzi irlandzki przewoźnik. Na pokładzie Aer Lingus będziesz mógł zadbać o komfort swojej podróży. Będzie to możliwe w dodatkowej klasie ekonomicznej typu premium (AerSpace), dostępnej już od września 2019 roku. O co dokładnie chodzi? Wyobraź sobie, że możesz wykupić taką usługę, która zagwarantuje, że nikt nie zajmie miejsca na środkowym fotelu obok Ciebie. Puste miejsce obok zapewni Ci większą przestrzeń i wygodę podczas lotu.

Jeśli zdecydujesz się wykupić nową taryfę, będziesz miał zagwarantowane miejsce w pierwszym rzędzie lub przy przejściu, ale co najważniejsze środkowy fotel (obok Ciebie) pozostanie pusty.

Ile to kosztuje?

Jak informuje gazeta.pl, rezerwacji można dokonywać już teraz. Ceny biletów zaczynają się od 129 euro w jedną stronę, czyli około 555 zł. Taryfa dotyczy tylko wybranych tras krótkodystansowych (najbardziej ruchliwych). Oczywiście, jak już się pewnie domyślasz, kiedy płacisz masz też dodatkowe bonusy. I tak też jest w tym przypadku. W cenie masz również możliwość korzystania z poczekalni na lotnisku, pierwszeństwo wejścia na pokład, a do tego przekąski i napoje na pokładzie. I uwaga! Możesz też bezpłatnie zabrać ze sobą bagaż o wadze do 20 kg.

Susanne Carberry, dyrektor ds. przychodów i lojalności w Aer Lingus powiedziała:

Jesteśmy dumni, że możemy wprowadzić AerSpace jako odpowiedź na prośbę naszych klientów, którzy szukają lepszej jakości i większego komfortu podczas lotu na krótkich dystansach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here