Miejsca (prawie) stojące w samolocie? Ta firma zaprezentowała nowe fotele

Niektórzy śmieją się, że niedługo w liniach niskobudżetowych będzie trzeba płacić nawet za miejsca stojące. Jednak to śmiech przez łzy. Bo wyobrażasz sobie podróż samolotem podobną do tej jaką w najgorszych koszmarach odbywasz w miejskim autobusie? Średnio można sobie to wyobrazić. Jak się okazuje pomysły już są! Firma Aviointeriors zaprezentowała swój pomysł na targach. Wyobrażasz sobie jeszcze mniej miejsca na nogi niż w lowcostach?

Miejsca (prawie) stojące

Nowe siedzenia do samolotu zaprezentowała włoska firma Aviointeriors. Według producenta sprawią one, że loty będą tańsze. Będą wymagały jednak od pasażerów praktycznie stania. Koncepcja majaczyła już w minionym roku podczas Aircraft Interiors Expo w kwietniu 2018 r.

Zaprezentowano wtedy siedzenia Skyrider 2.0. Podróżnicy komentujący na Twitterze nie byli jednak zadowoleni z nowych rozwiązań siedzenia w siodle. Niektórzy porównywali nowe siedzenia do tych z parku rozrywki.

Na tegorocznej konferencji wprowadzono zaktualizowany projekt fotela o nazwie Skyrider 3.0. Kolorystyka również się zmieniła.

Projektant inżynierii Aviointeriors – Gaetano Perugini, powiedział, że Skyrider 3.0 umożliwi umieszczenie sekcji standardowej klasy ekonomicznej, ekonomicznej premium i klasy biznesowej w jednej kabinie. Mimo okrojonej przestrzeni między fotelami, jak twierdzi producent miejsca będą zapewniać odpowiedni komfort pasażerom.

2 KOMENTARZE
  1. To znaczy ze linie na psy schodzą!!!

  2. Już dawno zeszły, ale to dzięki nam pasażerom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here