Tanio do USA! Norwegian uruchomi takie loty w 2020 roku

Tanie loty do USA to wciąż nasze marzenie. I o ile coraz częściej przewoźnicy próbują sprostać naszym oczekiwaniom, o tyle większe wymagania mamy. Norwegian zapowiedział otwarcie tanich lotów do USA na rok 2020. Polecimy m.in. do Nowego Jorku i Orlando. Przewoźnik już zapowiada, że warto kupić bilety wcześniej, wtedy można skorzystać z najbardziej atrakcyjnych cen.

Tanio do USA

Jak informuje Rynek Lotniczy, przewoźnik zaprezentował swoje letnie połączenia na rok 2020 w cenach zaczynających się od około 175 euro w jedną stronę (w oparciu o stawki ekonomiczne). Norweskie linie lotnicze przygotowały milion miejsc w promocyjnych cenach, które już można rezerwować. To połączenia do Bostonu i Nowego Jorku, a także Orlando, Los Angeles i San Francisco. Wszystkie taryfy dotyczą podróży w jedną stronę z London Gatwick.

Przewoźnik wraca na lepsze tory i podnosi się ze strat, które w tylko w zeszłym roku wyniosły 642 mln zł. Ten rok jest zdecydowanie lepszy dla przewoźnika. Od stycznia do marca 2019 Norwegian przewiózł 8 mln pasażerów, co stanowi 9 proc. wzrost. Łączne przychody linii wyniosły 8 mld koron norweskich, co stanowi wzrost o 14 proc. r/r. To zasługa przede wszystkim wzrostu ruchu na połączeniach międzykontynentalnych i w krajach skandynawskich.


Sprawdź tanie loty Norwegian

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here