Takiego stewarda na pewno jeszcze nie spotkałeś! Pasażerowie piszczeli

Jeśli dużo podróżujesz, to na pewno zwracasz uwagę na członków załogi pokładowej. Dzięki temu m.in. określasz z jakim przewoźnikiem podróżuje się najlepiej. Wiadomo, że sympatyczne stewardesy i stewardzi pomagają znosić lot o wiele lepiej, zwłaszcza tym, którzy latać się boją. Tego stewarda pasażerowie pokochali.

Instrukcja bezpieczeństwa na wesoło

Wystarczy choć jeden lot, aby wiedzieć, że przed startem załoga musi dokładnie wytłumaczyć pasażerom kwestie bezpieczeństwa w sytuacji zagrożenia, ale również zasady zachowania podczas lotu. Choć linie lotnicze w ostatnich czasach bardzo się starają, aby w coraz ciekawszy sposób przedstawiać video safety (zobacz: Jak zachować się w sytuacji zagrożenia w samolocie? Po obejrzeniu tych filmików zapamiętasz to na zawsze!), to jednak jeszcze wiele razy wydaje się to nudną rutyną dla wielu podróżnych. Tym razem pasażerowie mieli niezłą niespodziankę. Pracownik linii Westjet postanowił urozmaicić trochę rutynową procedurę i zwrócić na siebie większą uwagę. To była komedia. Brawa i śmiech pasażerów mówią wszystko za siebie. Po prostu się podobało!

Na szczęście pozytywnych wariatów nie brakuje. Można ich najczęściej spotkać na płycie lotniska wśród pracowników obsługi naziemnej. Zobacz: Pasażerki piszczały z radości! Zapamiętają na zawsze tego pracownika lotniska (film). Teraz Luu Vailuu – bagażowy z lotniska w Honolulu jest sławny na całym świecie. Przykładów jest więcej. Warto też zwrócić uwagę na pracownika Ryanair, który to na pokładzie samolotu lecącego z Genui do Bournemouth w Anglii, tańczył do piosenki Britney Spears. Filmiki z tej akcji również obiegły cały internet. A pasażerowie, zwłaszcza żeńska ich część, na pewno do końca życia nie zapomną tej podróży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here