Pasażerki piszczały z radości! Zapamiętają na zawsze tego pracownika lotniska (film)

Czekanie na lotnisku wcale nie musi być nudne, kiedy o dodatkowe atrakcje zadba np. jeden z pracowników portu. Tej usługi na pewno nie miał w kontrakcie, ale pasażerki były zachwycone!

Niezwykły występ na lotnisku

Trzeba przyznać, że ludzi mających dystans do siebie i swojej pracy jeszcze trochę jest na tym świecie, o czym świadczy przykład pracownika portu na Hawajach. Teraz Luu Vailuu – bagażowy z lotniska w Honolulu jest sławny na całym świecie. Zresztą to było do przewidzenia, że wideo stanie się szybko viralem. Mężczyzna, kiedy zauważył, że jest filmowany przez pasażerki postanowił zrobić niezłe show! Jego taniec zaskoczył wszystkich.

Ciekawe czy kobiety, których pisk słychać w tle filmiku wybierały się właśnie na panieński wypad. Tak czy inaczej z dodatkowych, nieplanowanych atrakcji były bardzo zadowolone.

Pracownik opowiadał mediom, że właśnie zakończył ładowanie bagaży. Jednocześnie kończył też swoją zmianę, więc kiedy zauważył, że jest filmowany, postanowił to zrobić w oryginalny sposób. Marzy, żeby zostać tancerzem.

7 KOMENTARZE
 1. Co to jest ten viral? Bo w słowniku nie ma

  • Kamila Olejarz Kamila Olejarz

   Panie Czesławie viral – to w skrócie taki ciekawy, zaskakujący czy śmieszny filmik, który szybko staje się popularny. Internauci chętnie przekazują go dalej, wysyłają, udostępniają znajomym, i ci robią to samo, czyli podają innym osobom znajdującym się w ich osobistych sieciach przyjaciół 🙂

 2. Super taniec i dystans do siebie
  Brawo

 3. szkoda tylko ze one piszczą a on woli chłopców:p widać po ruchach i nie tylko, także…..

 4. widać ze to gej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here