Takiego lotu nie chciałbyś przeżyć. Wszyscy byli przerażeni, kiedy zobaczyli pasażera na gapę (film)

Latanie samolotem to dla większości osób najprzyjemniejsza rzecz na świecie. Są jednak tacy, których ten środek transportu dość mocno stresuje, więc najlepiej jakby rejs przebiegł bez żadnych niespodziewanych incydentów. Bywają też sytuacje, które potrafią zestresować wszystkich, łącznie z załogą pokładową. Jest to niezwykle rzadkie zjawisko, ale pasażerowie AirAsia właśnie go doświadczyli. Okazało się, że na pokładzie jest nieproszony gość.

Sytuacja miała miejsce podczas lotu z Kuala Lumpur do Tawau w Malezji. Wszystko zapowiadało się, że będzie to spokojny lot. Nagle pasażerowie i załoga zobaczyli prześlizgującego się węża. Kapitan postanowił o lądowaniu na najbliższym lotnisku.

Nikt nie został ranny. Przewoźnik oznajmił również, że bezpieczeństwo osób na pokładzie nie było zagrożone. Nie wiadomo skąd wąż dostał się do samolotu. Czasami różne zwierzęta przewożone są przez podróżnych, a czasami dostają się na pokład przypadkiem. Po lądowaniu na najbliższym lotnisku, wszyscy przenieśli się do innej maszyny, gdzie kontynuowali podróż. Natomiast w opuszczonej maszynie trwały poszukiwania węża.

Pisaliśmy już o przypadku, kiedy na pokład samolotu mającego odbyć lot z San Francisco do Newark dostał się… niewielkich rozmiarów ptak. W tym przypadku jednak większość pasażerów była bardziej rozbawiona incydentem niż zdenerwowana.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
30,631ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze