Ta pasażerka z lotniska trafiła od razu do prokuratury za udział w bójce ze skutkiem śmiertelnym

Zazwyczaj to mężczyźni wplątani są w różnego rodzaju niebezpieczne i agresywne incydenty czy to na pokładzie czy na lotnisku. Jednak bywa i tak, że kobiety również mają swój udział w sytuacjach nieprzewidzianych. I tak 47-letnia mieszkanka Nowego Sącza została zatrzymana na lotnisku, w związku z udziałem w bójce ze skutkiem śmiertelnym. Funkcjonariusze Karpackiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali kobietę po przylocie z Londynu.

Kobieta przyleciała do Krakowa w godzinach wieczornych. Podczas kontroli granicznej okazało się, że mieszkanką Sądecczyzny interesuje się polski wymiar sprawiedliwości. Wobec kobiety widniały dwa postanowienia prokuratorskie (z Nowego Sącza oraz Dębicy) o zakazie opuszczania kraju. Ponadto 47-latka była poszukiwana przez Komendę Miejską Policji oraz Prokuraturę Rejonową w Nowym Sączu, w związku z art. 158 § 3 Kodeksu karnego (udział w bójce ze skutkiem śmiertelnym).

Strażnicy graniczni zatrzymali 47-letnią sądeczankę. Kobieta po zakończeniu czynności służbowych na lotnisku, została przekazana funkcjonariuszom Policji.

źródło: Straż Graniczna

Redakcja
Redakcja
Tworzymy dla Was wartościowe treści już od 2006 roku. Inspirujemy do wyruszenia w podróż, otwarcia na nowych ludzi i kultury, smakowania nowych potraw i ekscytowania się pięknymi widokami. Leć i odkryj świat!

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
26,907ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze