Strasznie tanie bilety, czyli promocja Ryanaira na Halloween i 3 nowe trasy

Ryanair świętuje rozpoczęcie sezonu zimowego i lot inauguracyjny na trasie z Warszawy Modlin do Ammanu. To jedno z trzech nowych połączeń obok Kijowa i Lwowa. W zimie 2018/19 Ryanair oferuje w Warszawie łącznie 47 kierunków.

Bilety od 39 zł

Z okazji rozpoczęcia sezonu zimowego oraz uruchomienia 3 nowych tras, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 39zł. Promocją objęte są loty od listopada do stycznia, a rezerwacji biletów można dokonać tylko do piątku 2 listopada do północy.

Olga Pawlonka – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu na Europę środkowo-wschodnią i Bałkany powiedziała:

Dziś rozpoczynamy sezon zimowy i uruchamiamy największy w historii rozkład lotów. Trzy nowe trasy z Warszawy Modlin potwierdzają nasz wkład w rozwój ruchu lotniczego i turystyki na Mazowszu. Jesteśmy przekonani, że jeszcze więcej turystów zdecyduje się na odwiedzenie Warszawy w sezonie zimowym. W naszej siatce połączeń z Warszawy znajduje się łącznie 47 kierunków, w tym 3 nowe do Ammanu, Kijowa i Lwowa. Cieszymy się bardzo z uruchomienia nowych tras.

Leszek Chorzewski – p.o. Prezesa Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa – Modlin Sp. z o.o. powiedział:

Port Lotniczy Warszawa/Modlin jest obecnie piątym pod względem liczby obsłużonych pasażerów lotniskiem regionalnym w Polsce. W tym roku obsłużymy 3 mln 100 tys. pasażerów. Duży wpływ na nasz rozwój ma zaufanie, jakim obdarza nas Ryanair, jeden z największych europejskich przewoźników. Kolejne otwierane kierunki z naszego portu potwierdzają, że nasza strategia i plany są dobre dla lotniska oraz przede wszystkim dla pasażerów. Nasza oferta jest ofertą dla tych Polaków, którzy szukają dobrych i tanich połączeń. Szczególnie cieszy nowe połączenie do Ammanu, ponieważ jest to unikatowy produkt na naszym rynku.

Wyprzedaż na Halloween

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here