Wielka akcja poszukiwania zaginionej na lotnisku Chopina kotki zakończona sukcesem!

Niezwykła historia kotki, która zaginęła na lotnisku Chopina w Warszawie, po 8 dniach zakończyła się sukcesem. Pewnie wiele osób nie wierzyło w pozytywny finał tej historii, ale właścicielka się nie poddawała, a razem z nią cała Polska.

Odnalazła się zaginiona kotka

Przestraszone zwierzę złapano na terenie sąsiadującym z warszawskim Lotniskiem Chopina. Karolina Jakubiak opisała całą sytuację oczywiście na FB, tam gdzie wcześniej otrzymała najlepszą na świecie pomoc od przypadkowych ludzi.

Historia zaginionej kotki
Screen z FB

Przypomnijmy. Do nieprzyjemnej sytuacji doszło na Lotnisku Chopina w Warszawie. Tam po wylądowaniu pasażer czekał na dwa koty, które były przewożone w luku bagażowym samolotu linii Norwegian. Jak się jednak okazało po chwili, jeden z kotów zaginął. Zdaniem linii lotniczych transporter musiał zostać uszkodzony na terenie lotniska, podczas transportu. Właścicielka kota wykorzystała wielką moc social mediów, aby zająć się sprawą.

Zgubili jej kota! Wzięła sprawy w swoje ręce! Lotnisko, linie lotnicze i Welcome Airport Services na długo zapamiętają sprawę

Edit: Niestety okazało się, że to nie ta kotka.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here