Ryanair wprowadza nowe połączenia z Polski! Będziesz zadowolony

Dzisiaj o godzinie 14:00, na poznańskim lotnisku odbędzie się konferencja Ryanaira z udziałem Michaela O’Leary’ego (prezes irlandzkiego przewoźnika). Jednak już aplikacja przewoźnika zdradza kilka ciekawych niespodzianek zarówno w sezonie letnim jak i zimowym.

Nowe połączenia z Poznania

Ostatnio pisaliśmy już o nowościach od irlandzkiego przewoźnika. Zapowiadany Budapeszt ucieszył wielu podróżnych. Loty do stolicy Węgier z poznańskiego lotniska będą realizowane dwa razy w tygodniu. Pasażerowie latający z Ławicy mają się z czego cieszyć. Od kwietnia startują też nowe trasy do Rzymu i Cork.

System rezerwacyjny linii pokazuje jednak więcej nowości. Oto połączeniami z lotniska Ławica w sezonie zimowym i jedna niespodzianka na letni czas:


  • Charków 2 razy w tyg. (w czwartki i niedziele)
  • Odessa 2 razy w tyg. (w soboty i środy)
  • Dodatkowo z sezonie letnim, startuje 1 raz w tyg. Kawala w północnej-wschodniej Grecji

Nowością będzie także połączenie do Paryża (w czwartki i w niedziele), co będzie stanowić bezpośrednią konkurencję dla latającego na tej trasie węgierskiego przewoźnika.

Na resztę dobrych informacji czekamy i na pewno będziemy o nich informować na bieżąco. Ryanair wprowadził ostatnio również 4 nowe trasy z Krakowa, Katowic i Wrocławia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here