Pozytywny Buzz czy może Buzz off? Ryanair Sun zmienia nazwę

Ryanair Sun jesienią 2019 roku zmieni nazwę na Buzz oraz zyska nowy branding swej floty. Na ogonach samolotów będzie można zobaczyć charakterystyczną pszczołę.

Ryanair Sun to samodzielna jednostka grupy Ryanair. Polski certyfikat przewoźnika lotniczego otrzymała na początku 2018 roku, a latem 2018 roku rozpoczęła loty czarterowe dla największych biur podróży w Polsce. Linia wykorzystywała w tym celu 5 maszyn typu Boeing 737-800. Od sezonu zima 2018/2019, linia wykonuje również połączenia regularne w formule wet-lease dla Ryanair. 

Obecnie linia dysponuje flotą 17 samolotów, a latem liczba ta wzrośnie do 25. Buzz będzie obsługiwał zarówno loty regularne dla Ryanair jak i czarterowe dla polskich biur podróży. 


wnętrze samolotu
Fot. Buzz

Wraz ze zmianą nazwy, jesienią tego roku ruszy nowa strona internetowa oraz aplikacja Buzz. Poprzez stronę i aplikację Buzz będzie można dokonywać rezerwacji lotów na trasach oferowanych w ramach siatki połączeń Ryanair, w tym na trasach obsługiwanych przez Buzz.

Buzz jest jedną z czterech linii lotniczych wchodzących w skład grupy Ryanair Holdings Plc (obok Ryanair DAC, Laudamotion i Ryanair UK). Już wkrótce zobaczymy czy rebranding znajdzie uznanie w oczach pasażerów. Jak na jeden dzień Ryanair wprost zasypał nas nowościami: otwiera bazę w Katowicach oraz ogłosił wyprzedaż biletów.

1 KOMENTARZ

  1. Piękne zdjęcie wnętrza. Jeśli teraz będzie tyle miejsca na nogi to wspaniała wiadomość… Na zdjęciu wygląda przyjemnie, nie jak w kurniku…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here