Polski przewoźnik musiał zwolnić wszystkich pracowników. Z dnia na dzień stracił zlecenia

ModlinBus został zmuszony do zwolnienia wszystkich pracowników. Do tej pory był to jedyny przewoźnik oferujący bezpośrednie połączenie autobusowe z Portu Lotniczego Warszawa/Modlin (WMI) do centrum Warszawy (Plac Defilad, naprzeciwko wejścia głównego do Pałacu Kultury i Nauki), oferujący ekspresowy przejazd w 40 minut. Koronawirus wciąż zbiera swoje żniwo.

Koniec z ModlinBusem

W związku z epidemią koronawirusa warszawa firma ModlinBus musiała zwolnić wszystkich swoich pracowników. Pandemia odciska wielkie piętno na branży turystycznej. Wraz z zawieszeniem lotów, musiały przestać jeździć autobusy. Jak się można domyśleć brak zleceń pociągnął za sobą zwolnienia.

ModlinBus to firma, która powstała w 2012 roku. Cieszyła się sporym zainteresowaniem podróżnych. Na stronie przewoźnika znajduje się informacja, że od 15 marca do odwołania wszystkie kursy są zawieszone. Niestety dzisiaj okazało się, że nie wiadomo czy kiedykolwiek autobusy tej firmy jeszcze wyjadą na ulicę. ModlinBus z dnia na dzień stracił wszystkie zlecenia.

2 KOMENTARZE
  1. Duzo podróżuje ale nigdy nie korzystałem bo zawsze lepsze oferta z lotniska była niz modlin bus

  2. Taki rynek raz na wozie raz pod wozem nie ta to inna firma będzie .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here