Nowa trasa od Air France! Wybierzesz ten kierunek?

Od najbliższej wiosny linie Air France będą oferowały codzienne loty do Belgradu – stolicy Serbii. Klienci Air France będą mieli łącznie do wyboru 21 lotów tygodniowo między Paryżem a Belgradem. A to wszystko dzięki nowemu połączeniu i istniejącej współpracy code-share z partnerem – Air Serbia.

Belgrad – Białe Miasto

Położona w samym sercu Bałkanów stolica Serbii jest urzekającym miastem, nieco z dala od turystycznych szlaków i zatłoczonych europejskich stolic. W Białym Mieście (Beograd – biały grad) można odpocząć od tłumów. Można też poznać jego długą i burzliwą historię sięgającą wstecz aż 7 tysięcy lat. Leżąc na skrzyżowaniu wpływów wschodnich, słowiańskich i austriackich, to jedno z najstarszym miast Europy jest żywym dziedzictwem kulturowym. Serbia i jej wzgórza przyciągają odwiedzających licznymi zamkami wzdłuż przecinającego kraj Dunaju. Również parzoną na wiele sposobów kawą, niskimi cenami i autentyczną bałkańską atmosferą.

Nowe połączenie do Belgradu na pokładach Air France

Wraz z początkiem letniego rozkładu lotów, od 31 marca 2019 linie Air France rozpoczną regularne loty Belgradu. Połączenie będzie odbywało się raz dziennie przez paryskie lotnisko Charles de Gaulle samolotami Airbus A319 lub A320.

Wylot z Paryża o godzinie 12:20 i przylot do Belgradu o godzinie 14:35. Wylot powrotny z Belgradu zaplanowany jest na godzinę 15:25 i powrót do Paryża o 17:55.

Dodatkowo na wspomnianej trasie lata partner Air France – linie Air Serbia oferując 14 lotów tygodniowo, współdzielonych z Air France na mocy umowy code-share. Klienci Air France mają zatem łącznie do wyboru 21 połączeń tygodniowo.

Bilety są już w sprzedaży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here