Niezwykły gest pilota Boeinga 767! Zobacz co taka maszyna może zostawić na niebie

Dzięki programowi Flightradar24 możemy często obserwować wiadomości, jakie piloci często zostawiają na niebie. Tym razem przesłanie było pełne miłości.

Serce na niebie

Pilot Boeinga 767 islandzkiej linii Icelandair wyrysował na niebie wielkie serce nad Rejkjawikiem na Islandii, po tym jak przewiózł z Chin zapasy zaopatrzenia medycznego.

To nie pierwszy raz, kiedy takie wiadomości można zobaczyć na niebie za pomocą programów śledzących trasę lotów. Pisaliśmy już o podniebnej radosnej twórczości, która pojawiła się nad Austrią i niosła ze sobą istotne i aktualne przesłanie, czyli napis STAY HOME – zostań w domu.


Mogłeś przeczytać też o niesamowitym podziękowaniu dla medyków. W strefie powietrznej Węgier pilot samolotu Magnus Fusion 212 (reg. HA-XAE) narysował na niebie niezwykły przekaz. Uniesiony w górę kciuk i krzyż są wyrazem podziwu dla wszystkich osób, które walczą o zdrowie i życie pacjentów. W ten symboliczny sposób pilot chciał z pewnością podziękować za ważną i wspaniałą pracę, którą wykonują wszyscy pracownicy ochrony zdrowia w czasie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2.

Nawet w związku ze świętami w strefie powietrznej Niemiec pojawiła się lotnicza twórczość. Jeden z pilotów prywatnego samolotu wyrysował na niebie wielkanocnego zajączka.

1 KOMENTARZ

  1. A to nie jest przypadkiem zaśmiecania atmosfery spalinami ? Zbędne spalanie paliwa , ludziom odwala. Właśnie przez takie głupoty skończymy ta planetę. Na każdym kroku ktoś robi takie niepotrzebne, nieekologiczne bzdury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here