Takiego napisu na niebie jeszcze nie widziałeś! Pilot się postarał

Różne rzeczy piloci wypisywali już na niebie. Niektórzy tworzyli nawet sporych rozmiarów dzieła sztuki, które później widoczne były w programach śledzących trasę lotów. Tym razem podniebna radosna twórczość pojawiła się nad Austrią i niesie ze sobą istotne i aktualne przesłanie.

W programie Flightradar24 można obecnie zobaczyć wielki napis: STAY HOME, czyli zostań w domu. To hasło akcji propagującej zostanie w domu na czas epidemii koronawirusa. By ograniczyć rozprzestrzenianie się choroby, zaleca się utrzymywanie dystansu społecznego, niewychodzenie z domu i niespotykanie się z ludźmi.

Najwyraźniej jakiś pilot do serca przyjął sobie to zalecenie i postanowił podzielić się z innymi tym hasłem. W obecnej sytuacji naprawdę najlepiej jest pozostać w domu i nie wychodzić, o ile jest to tylko możliwe. Dajmy sobie szansę zapanować nad tym wirusem!

Już wcześniej zdarzały się takie loty, po których pozostawał ślad na niebie. Ale do tej pory ludzie albo rysowali obsceniczne obrazki albo się oświadczali, reklamowali coś lub przesyłali prywatne wiadomości. W poniedziałek za to pojawiło się coś niezwykle istotnego. Zatem zostańcie w domach! Damy radę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here