Niebywałe zachowanie podczas pandemii! 1000 osób czekało na otwarcie sklepu (film) Zignorowali zakazy

Dantejskie sceny miały miejsce w Wielkiej Brytanii. 1000 osób czekało w kolejce na otwarcie Tesco! Nikt nie przestrzegał zasad zachowania dystansu, a tłum uniemożliwił zrobienie potrzebnych zakupów pracownikom służby zdrowia.

Musieli opuścić sklep

Jak informuje The Mirror, pracownicy służby zdrowia w Wielkiej Brytanii mieli wyznaczony czas na zrobienie potrzebnych zakupów. Niestety na miejscu okazało się, że na otwarcie sklepu czeka jeszcze 1000 innych osób. Spanikowany tłum nie przestrzegał zasad zachowania podczas pandemii. Każdy chciał zrobić zapasy do domu.

Sytuacja miała miejsce w hrabstwie West Midlands w Birmingham. Pracownicy NHS (National Health Service – brytyjskiej służby zdrowia) zdecydowali się opuścić sklep, bo tłum, który zjawił się na miejscu całkowicie zignorował wszelkie zasady zachowania podczas epidemii (ludzie w panice chcieli robić zapasy). To było zbyt duże ryzyko. Sklep miał zostać otwarty o 9.00 tylko dla pracowników służby zdrowia, którzy mieli nadzieję na zakup potrzebnych rzeczy do walki z Covid-19.

Tymczasem w kolejce sięgającej parkingów dochodziło do kłótni i przepychanek. Klienci zachowywali się skandalicznie mimo zapewnień rządu, że produktów wystarczy dla wszystkich.

17 KOMENTARZE
 1. Przecież to tylko „stadne uodpornianie się na wirusa”…

 2. Flegma angielska jest ma na wszytko czas i wszystko mają w dpiemargi

 3. 24 mar I dopiero zrozumieli, że o to może nie tylko grypa.

 4. Na terenie jest że to w Hull, a w artykule że w Birmingham. Niezła rozbieżność .

 5. Tępe angielskie szmaty

 6. W większości to nie angole…

 7. To są londyńskie wyjadacze. Im nic nie wytłumaczysz. Ten kto mówi że Rosja to stan umysłu to chyba nie był w Londynie. A pracuje tu jako kierowca ciężarówki i widzę codziennie co to za miasto i co to za ludzie. Przykro patrzeć

 8. Totalni ignoranci i idioci

 9. Niestety Brytyjczyka niczego się nie nauczy chyba tylko jednego jak wejsc do pani…jak będą padać na ulicy jak we Włoszech to może im się mózgi otworzą…

 10. To dopiero przedbiegi przed Brexitem

 11. Każdy jest człowiekiem czy Anglik czy Polak czy afrykanin.jesli ktoś nie umie się wypowiadać lub ma bardzo ubogi język niech się nie wypowiada.widocznie jeszcze mało co niektórym ta zaraza daje

 12. Holota udającą elite… Tyle w temacie. Nie widziałam większego i brzydszego bydła na wakacjach od Anglików.

 13. Pojechalam również do tesco w niedzielę gdyz myslalam że spokojnie zrobie zakupy , jestem pielęgniarką. Kiedy zobaczyłam te kolejki jak z komuny to cofnelam się tak szybko jak przyjechałam. Brytyjczycy jeszcze nie rozumieją powagi sprawy, w szpitalach nie ma masek ffp3, na moim oddziale zabronili nam zamówienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here