Nie zgadniesz! Lotnisko w Radomiu sprzedaje paralizatory elektryczne!

15 sztuk paralizatorów wielofunkcyjnych Phazzer Enforcer wystawiło na sprzedaż lotnisko w Radomiu. Urządzenia są fabrycznie nowe i wyposażone dodatkowo w 3 sztuki kartridżów, kaburę, ładowarkę i instrukcję obsługi. Każde z urządzeń jest też spakowane wraz z wyposażeniem w oryginalne etui. Były zakupione na użytek portu. Możesz zatem poczuć się jak pracownik ochrony lotniska. Chętny?

Ogłoszenie znajdziesz na stronie portu. Znajdziesz tam też wskazówki jak złożyć ofertę kupna. Proponowana cena za sztukę to 1200 zł netto. Na rynku taki sprzęt kosztuje niecałe 4 000 zł. 

Jeśli jesteś zainteresowany, masz czas do 7 maja br. do godziny 10:00.

Paralizator razi napastnika prądem przez 5 sekund

Paralizatory Phazzer to bardzo skuteczne i nowoczesne urządzenia obronne, czytamy na stronie lotniska. Ich podstawowym zadaniem jest obezwładnienie napastnika ładunkiem elektrycznym wystrzeliwanym na odległość aż do 7,5 metra.

Dwie elektrody połączone cienkim przewodem z paralizatorem wystrzeliwane są z kartridża za pomocą sprężonego azotu z prędkością ok. 50 m/sec.

Paralizator razi napastnika prądem przez 5 sekund lub do momentu wyłączenia spustem. Poraża natychmiastowo jego centralny system nerwowy dawką prądu o napięciu 55 000V, nie pozostawiając przy tym żadnych długotrwałych obrażeń i następstw.

Przed złożeniem oferty skontaktuj się z lotniskiem

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem możesz skontaktować się z osobą odpowiedzialną za informacje techniczne o paralizatorach i wybór oferty w imieniu lotniska. Jest to
Mariusz Rusin – e-mail: rusin@lotnisko-radom.eu, tel. 533-311-672.

Spółka zastrzega sobie prawo do zamknięcia niniejszego postępowania bez wyboru jakiejkolwiek oferty.

Lotnisko w Radomiu ciągle zaskakuje. Przeczytaj również Lotnisko w Radomiu znów ma problemyLotnisko w Radomiu trzeba zburzyć i zbudować od nowa.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
30,791ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze