Nie przegap Black Week w LOT! Tylko teraz loty do 15%* taniej

Korzystaj z wyjątkowej promocji! PLL LOT również przygotował coś dla ciebie z okazji BLACK WEEK! Promocja trwa do 29 listopada. Zaplanuj podróże po Polsce, Europie, na Bliski Wschód, do Azji i Ameryki Północnej! Pośpiesz się.

Przy użyciu kodu rabatowego zyskasz do 15% zniżki na loty!

Zaplanuj podróże po Polsce, Europie, na Bliski Wschód, do Azji i Ameryki Północnej!

Użyj kodu: BLACKWEEK15 i ciesz się tańszymi podróżami. Oferta dotyczy podróży w terminie od 10.01.2022 do 26.03.2022.

Podstawę naliczenia zniżki od taryfy publikowanej na stronie www.lot.com stanowi kod rabatowy: BLACKWEEK15 dla lotów o numerach LO 1-3999. Zniżka dotyczy wartości taryfy, nie obejmuje opłat dodatkowych. Kod rabatowy należy wpisać w pole „kod promocyjny”. Kod rabatowy ważny jest do 29.11.2021. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami i dotyczy podróży w obie strony w LOT Economy Class.

Poprzedni artykuł40% taniej w Wizz Air! Ruszył Różowy Piątek!
Następny artykułTam szczepienie już nie wystarczy. Pierwszy kraj w Europie wprowadza ponownie obowiązkowe testy na Covid-19
blank
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here