Na tych trasach Ryanair nadal lata. Sprawdź, co to za kierunki

Ponad 90% samolotów z floty Ryanaira będzie uziemionych przez najbliższe miesiące. Jednak niektóre loty nadal odbywają się w normalnym trybie.

Niedawno mogliśmy się dowiedzieć, że Ryanair oddaje swoje samoloty do dyspozycji krajów UE. Przewoźnik zamierza udostępnić swoje samoloty w ramach potrzeb krajom, które będą ich chciały użyć do lotów repatriacyjnych lub do transportu sprzętu medycznego czy zapasów żywności. Od 24 marca samoloty tej linii miały przestać wykonywać loty ze względu na zakazy lotów obowiązujące nad Unią Europejską. Są jednak takie trasy, na których loty odbywają się prawie normalnie.

Od 27 marca do 2 kwietnia Ryanair będzie obsługiwał po jednym połączeniu dziennie (lub jednym w tygodniu) na następujących trasach:

Z i do Irlandii:

Z i do Wielkiej Brytanii

Wszystkie samoloty wykonujące loty na wymienionych trasach będą codziennie dezynfekowane. Na pokładzie będą obowiązywały zasady utrzymywania odpowiedniej odległości między ludźmi, dlatego nie wszystkie miejsca będą sprzedawane.

23 KOMENTARZE
  1. Tak właśnie Ryanair zostawił mnie i mojego męża w Gran Canarii, anulował lot 26.03 do Berlina. Bilety zakupione na początku stycznia jak tak można hańba.. Już nigdy nie polecę ta linia i polecam też innym.

  2. Moja Żona miała lot z Barcy do berlina na 30go. Lot odwołany.

  3. Co za bzdura. Samoloty nie są codziennie dezynfekowane. Pracuje na jednym z wyżej wymienionych lotnisk i często zmiana samolotu operującego jest dokonywana na godzinę przed wylotem. Dodatkowo dalej uskuteczniane jest bukowanie nadmiaru pasażerów gdyż linia zdaje sobie sprawę że nie wszyscy pojawia się na lot. Szczerze mówiąc ilość pasażerów podróżujących na tych połączeniach jest naprawdę znikoma (przynajmniej w naszym wypadku). Ale spowodowane jest to głównie tym że ludzie najzwyczajniej w świecie nie pojawiają się na zabukowane uprzednio lot.

  4. Ba ja też pracuje na jednym z tych lotnisk, mój chłopak pracuje przy samolotach od czasu wylądowania do wystartowania mają niekiedy 25 minut, w tym muszą wypuścić pasażerów, wylądować bagaże sprawdzić samolot, w pościć następnych pasażerów i załadować następne bagaże, ja się pytam kiedy oni je dezynfekują 😤😤😤😤?

  5. Loty z kwietnia też już są odwołane, w maju też nikt nie polata😢

  6. Z kwietnia też loty odwołane, w maju też nikt nie poleci😪

  7. To siedź na swojej dupie i jedź na wakacje nad Bałtyk i paplają się w błocie a wczasy sobie wykup za pięć dwunasta tylko weź 2 dni więcej korki bo na zagranicę cię nie stać ponieważ dochodzi wyższy poziom inteligencji w postaci języka obcego ale pyza buraczanym językiem pewnie poza ,,Malboro i Coca-Cola ” nie znasz nic więcej więc j/w

  8. Ludzie co wy piszecie

  9. Właściciela Ryanaira powinni zamknąć w więzieniu albo psychiatryku .Tyle lotów do Londynu gdzie jest tysiące zarażonych i będzie przywoził tego wirusa do Irlandii gdzie już nawet fabryki zaczynają zamykać a latać dalej można i do Berlina gdzie też jest dużo zarażonych bo to stolica,do Lizbony itd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here