Mrożące krew w żyłach sceny! Turysta utknął na jednej ze znanych atrakcji

Chiny słyną z ekstremalnych atrakcji. Jeśli słyszysz o szklanym moście, to praktycznie można być pewnym, że chodzi o Chiny. Atrakcje tego typu cieszą się dużą popularnością. Jednak okazało się, że może coś pójść nie tak. Ten turysta nie zapomni spaceru na wysokości chyba do końca życia. Utknął na szklanym moście w Longjing na wysokości 100 m. Wszystko przez silną wichurę. Wiatr wiał wtedy z prędkością ok 144 km/h.

Przez te gwałtowne podmuchy szklane podłoże konstrukcji zaczęło pękać. Pech chciał, że w tym czasie na moście znajdował się turysta. Na pomoc mężczyźnie ruszyli strażacy i policjanci. Na szczęście udało się ewakuować mężczyznę. Został przewieziony do szpitala. Tam po konsultacjach stwierdzono, że jego stan zarówno psychiczny jak i fizyczny jest stabilny.

W mediach pojawiło się zdjęcie dokumentujące ten przerażający moment.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
30,648ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze