Leć do domu na Boże Narodzenie! Promocja Ryanair

Cyber Tydzień się skończył, ale promocje w całym tygodniu nie dotyczyły lotów w czasie Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Teraz Ryanair postanowił zająć się tymi terminami i akcją Leć do domu na Boże Narodzenie. Nie spędzaj kolejnych świąt z dala od rodziny i przyjaciół. Skorzystacie?

Wszystkie taryfy zależą od dostępności. Zarezerwuj do 08 grudnia 2021 podróże od 16 grudnia 2021 do 06 stycznia 2022. Możliwość bezpłatnej zmiany podlega postanowieniom Regulaminu. Zmiany należy dokonać co najmniej 7 dni przed wylotem. Mogą mieć zastosowanie różnice w taryfach i cenach produktów.

Taniej można polecieć z Krakowa, Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Poznania.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Zobacz też

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też