Coś strasznego! Wszyscy osłupieli, kiedy zobaczyli zawartość walizki tego pasażera! Scena jak z horroru

Ludzie przewożą w swoich walizkach przeróżne rzeczy. Celnicy są już do tego przyzwyczajeni. Czasami jednak nawet oni trafiają na bagaże, które ich zaskakują. Koniecznie przeczytaj: Nie uwierzysz, jakie rzeczy pasażerowie próbują przewieźć w bagażu! Eksperci ds. bezpieczeństwa pokazali zdjęcia. Pisaliśmy też o sytuacji, w której nawet sami pasażerowie byli zaskoczeni, kiedy podczas odprawy usłyszeli, że ich walizka waży zbyt dużo i muszą się przepakować. Po jej otwarciu z kowbojskiego buta wyskoczył ich czworonożny przyjaciel – Icky – pasażer na gapę.

Czasami jednak zawartość walizki przyprawia o dreszcze. Strasznego odkrycia dokonano na jednym z meksykańskich lotnisk. Podczas prześwietlania bagaży funkcjonariusze Straży Granicznej mieli gęsią skórkę. Wezwano na miejsce Gwardię Narodową. Okazało się, że w jednym z kartonów znajdują się ludzkie czaszki.

Tym razem jednak było o wiele straszniej. Na lotnisku w Lizbonie funkcjonariusze znaleźli w bagażu jednego z pasażerów paczkę pełną mięsa. Mężczyzna miał przy sobie fałszywy dokument, który wzbudził podejrzenia pracowników lotniska. Podczas rozmowy 26-latek z Brazylii wyjawił swoje prawdziwe dane. Okazało się, że jest poszukiwany w Holandii i wydano europejski nakaz jego aresztowania. Miał zamordować w Amsterdamie mężczyznę marokańskiego pochodzenia.

Na koszulce miał krew. Tłumaczył, że zabójstwa dokonał w samoobronie, ponieważ ofiara miała być rzeźnikiem, który groził, że go zabije i zje. W obronie pasażera stanęła jego matka, chcąc wytłumaczyć całą historię.

Marokańczyk miał zaprosić 26-latka na ucztę z ludzkiego mięsa, podczas której groził że go zabije i jego mięso zaserwuje komuś innemu. Ten w obronie własnej zabił agresora i uciekł z domu z serwowanym podczas kolacji mięsem, aby wyjaśnić sprawę na policji. Podejrzewano zatem, że przewożone w bagażu mięso jest ludzkie.

Po badaniach okazało się jednak, że to wołowina, co oczyszcza zmarłego z zarzutu kanibalizmu. 26-latek z kolei pozostaje w areszcie w Amsterdamie, a postępowanie jest w toku. Sekcja zwłok wskazała, że ofiara została pchnięta nożem ponad 100 razy.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Zobacz też

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też