Wow! Nikt nie mógł uwierzyć, co ci pasażerowie mieli w walizce! Nawet oni sami

Pracownicy lotniska są już przyzwyczajeni, że czasami zawartość walizek pasażerów jest dość nietypowa. Koniecznie przeczytaj: Nie uwierzysz, jakie rzeczy pasażerowie próbują przewieźć w bagażu! Eksperci ds. bezpieczeństwa pokazali zdjęcia. Tym razem jednak zaskoczeni byli nawet sami pasażerowie, kiedy podczas odprawy usłyszeli, że ich walizka waży zbyt dużo i muszą się przepakować. Po jej otwarciu z kowbojskiego buta wyskoczył ich czworonożny przyjaciel – Icky – pasażer na gapę. Widocznie podróż do Las Vegas była tak kusząca, że nie chciał, aby go ominęły takie atrakcje.

Para leciała z lotniska z Lubbock, położonego w północno-zachodniej części stanu Teksas. Wielkie było ich zaskoczenie, kiedy się okazało, że ich walizka waży więcej o ok 2,5 kg. Nigdy by się nie spodziewali, że te nadmierne kilogramy to czyste szczęście w postaci ich chihuahua.

blank
Fot. Facebook

Sytuacja bardzo wzruszyła pasażerów, ale także pracowników lotniska. Jak informuje gazeta.pl, na szczęście para mogła liczyć na rodzinę, która mieszkała w pobliżu i zadeklarowała opiekę nad słodkim pasażerem na gapę.


Od teraz małżeństwo na pewno będzie sprawdzało walizki przed podróżą nawet 2 razy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here