4 nowe trasy Ryanaira z Polski! Dokąd tym razem?

Ryanair wprowadza 4 nowe trasy z Polski. Kraków, Katowice i Wrocław – właśnie te lotniska wzbogacą się o nowe rejsy.

Nowe połączenia z Polski

Dokąd polecimy? Do Charkowa i Odessy. A konkretnie pierwszy lot z Krakowa do Odessy odbędzie się 16 czerwca. Połączenia będą realizowane 2 razy w tygodniu – w środy i w niedziele. Natomiast rejsy do Charkowa z Krakowa zostaną zainaugurowane 17 czerwca. W tym przypadku również będą się odbywać 2 razy w tygodniu, ale w poniedziałki i piątki.

Natomiast już od 27 października będzie można polecieć do Odessy również z Wrocławia (loty we wtorki i soboty). A dwa dni później, czyli od 29 października ruszą też loty z Katowic w tym samym kierunku. Będą realizowane 3 razy w tygodniu, czyli we wtorki, czwartki i soboty.

Wszystkie nowe trasy mają być realizowane przez Ryanair Sun, który jesienią 2019 roku zmieni nazwę na Buzz oraz zyska nowy branding swej floty. Na ogonach samolotów będzie można zobaczyć charakterystyczną pszczołę.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
26,990ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze