140 cotygodniowych połączeń z Polski – kolejne linie rozszerzają siatkę lotów z Polski!

Linie lotnicze należące do Lufthansa Group, czyli Lufthansa, Austrian Airlines i Brussels Airlines oraz Swiss w letnim rozkładzie, obowiązującym do października, będą wykonywać tygodniowo 140 połączeń do i z Polski.

Lufthansa wraca na lotniska regionalne

W komunikacie przesłanym do redakcji czytamy:

Lufthansa Group rozszerza siatkę połączeń z Polski. Od 1 lipca uruchomi siedem cotygodniowych połączeń z Wrocławia i Poznania do Frankfurtu, a dzień później również siedem rejsów z Gdańska do Monachium.

Z kolei od sierpnia pasażerowie z Gdańska będą mogli polecieć do Frankfurtu, a od września do tego portu przesiadkowego udadzą się także podróżni z Katowic. Obie trasy będą obsługiwane w ramach siedmiu cotygodniowych połączeń.


Zwiększona zostanie także liczba rejsów do Frankfurtu z Poznania – z siedmiu cotygodniowo w czerwcu do 11 w lipcu i 14 w sierpniu. Podobnie z Wrocławia, skąd od lipca pasażerowie mogą udać się w podróż jednym z 14 cotygodniowych połączeń. Do października rozszerzana będzie także oferta na lotnisku w Warszawie, gdzie podróżni będą mogli skorzystać z jednego z 19 cotygodniowych przelotów do Frankfurtu.

Swiss poleci z Krakowa i Warszawy do Zurychu

Od 3 lipca należąca do Lufthansa Group linia Swiss wznawia dwa cotygodniowe rejsy pomiędzy Warszawą a Zurychem. Do października liczba ta wzrośnie do siedmiu, a szwajcarski przewoźnik uruchomi także połączenia do Zurychu z Krakowa w ramach dwóch cotygodniowych przelotów.

Austrian wraca na trasy do Wiednia, a Brussels Airlines do Brukseli

Do października linia Austrian Airlines zaproponuje pasażerom z Warszawy i Krakowa rejsy do Wiednia. Połączenia z Warszawy będą wykonywane 21 razy w tygodniu, a ze stolicy Małopolski – 14. W tym okresie również Brussels Airlines, przewoźnik należący do Lufthansa Group, wznowi sześć cotygodniowych rejsów z Warszawy do Brukseli.

Nowy letni rozkład rejsów został wprowadzony 29 czerwca i obowiązywać będzie do 24 października, który jest zwyczajowo końcem sezonu letniego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here