Podróżujący, zwłaszcza Ci, którzy często latają i to po całym świecie, mają już swoje upodobania co do linii lotniczych i wyrobione zdanie na temat wielu przewoźników. Tacy podróżni wiedzą, na pokładzie jakiego samolotu czują się najbezpieczniej, gdzie jest wygodnie i komfortowo, a lot którymi liniami pozostawia wiele do życzenia. Użytkownicy serwisu Tripadvisor wybrali 10 najlepszych linii lotniczych na świecie. Chyba nie ma lepszego wyróżnienia dla firmy, jak to na podstawie liczby i jakości recenzji i ocen klientów. Sprawdź czy zgadzasz się z opinią milionów.

Najlepsze linie lotnicze na świecie

Pasażerowie brali pod uwagę wiele czynników, m.in. komfortowy odstęp pomiędzy rzędami foteli, czyli miejsce na nogi, smaczne posiłki i napoje, dobrą obsługę, kompetentny i przede wszystkim życzliwy personel pokładowy, a także czystość w samolocie. Analizowali również jakość systemu rozrywki pokładowej, a także flotę danej linii lotniczej i rzecz jasna punktualność i sprawną odprawę.

Nagrody Travellers Choice dla linii lotniczych otrzymują przewoźnicy, którzy przewyższają oczekiwania pasażerów i otrzymują najwyższe oceny od podróżnych.

A Ty masz swoją ulubioną linię lotniczą, która skradła Ci serce? Może w tej dziesiątce znajduje się również Twój faworyt?

Oto najlepsze linie lotnicze na świecie, zdaniem klientów:

1Singapore Airlines

Historia Singapore Airlines sięga 1947 roku, wtedy linie były znane jako Malayan Airways. Od 1972 roku przewoźnik działa pod nazwą Singapore Airlines. Początkowo był to przewoźnik regionalny, teraz to jedna z najbardziej szanowanych i nieustannie rozwijających się marek lotniczych na świecie. Linie utrzymują połączenia z pięcioma kontynentami i mają jedną z najmłodszych i najnowocześniejszych flot na świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here