Nowa trasa LOT-u do Skandynawii!

LOT_787_1-Fot.-LOT.com-

Od lipca ruszy nowa trasa LOT-u. Polecimy do Billund w Danii.

To już piąty kierunek w Skandynawii obsługiwany przez LOT. Połączenia będą odbywały się przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie. Pierwszy rejs z Warszawy do Billund zaplanowany jest na 2 lipca. Od dzisiaj bilety są w sprzedaży.

Podróż między Warszawą i Billund potrwa ok. 1 godz. 40 minut. Na tę trasę przewoźnik skieruje samoloty Embraer 170 i 175. Wyloty z Warszawy będą się odbywać w tygodniu o 8:20 i 17:30 (w soboty o 8:20, w niedziele o 17:30), natomiast wyloty z Billund o 10:35 i 19:50 (w soboty o 10:35, w niedziele o 19:50).

W bezpośrednim sąsiedztwie Billund znajduje się park rozrywki Legoland, największy tego typu obiekt na świecie. Żaden inny park tematyczny w Europie nie posiada międzynarodowego lotniska położonego tak blisko.

Fot. LOT 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Stornoway. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety ze Stornoway.

Jeżeli planujesz podróż do Wielkiej Brytanii, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Katowic do Londynu, bilety lotnicze z Warszawy do Londynu Gatwick lub tanie loty z Poznania do Londynu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Wrocławia do Londynu i z Gdańska do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty na weekend z Wrocławia, bilety lotnicze Liverpool, połączenia z Krakowa do Londynu, tanie bilety lotnicze, loty krajowe, Loty do Wielkiej Brytanii.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Saszetki i portfele, Bagaż Wizzair, Walizki dla dzieci, Torby biznesowe i Walizki twarde średnie.