Ruszyły loty na Zanzibar z Wrocławia! Zobacz nowości we wrocławskiej siatce połączeń

wrocaw-fot.-patryk-michalski-wrocaw-terminal-shutterstock_150961025

W niedzielę ze stolicy Dolnego Śląska odleciał pierwszy samolot na Zanzibar.

Nowości na ten rok jest więcej. Już wkrótce z wrocławskiego lotniska będzie można polecieć n.in. do Porto, Kutaisi i Aten. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Zanzibar to zimowa propozycja od biura podróży Itaka, a zarazem najbardziej egzotyczny i najdalej położony kierunek lotniczy z wylotem z Wrocławia. Kolejną nowością jest Turyn, do którego loty ruszają już w najbliższą sobotę, 13 stycznia. Loty do stolicy Piemontu planowane są także na 20 i 27 stycznia. Ta sezonowa propozycja od biura podróży Itaka jest pomysłem na spędzenie ferii zimowych.

Kolejne nowości, tym razem niskokosztowe, czekają nas w marcu, kiedy zacznie obowiązywać wiosenno-letni rozkład lotów. Właśnie wtedy cztery nowe kierunki uruchomi Wizz Air. Od 30 marca będziemy mogli polecieć do Porto. Wyloty dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty. Tego samego dnia w rozkładzie zadebiutuje Göteborg. Loty będą realizowane są w poniedziałki i piątki, co ułatwia planowanie przedłużonego weekendu.

Dzień po Porto i Göteborgu do rozkładu wejdą pozostałe dwie nowości od linii Wizz Air. Po udanym debiucie Zurychu od linii SWISS w październiku 2017 roku, podróżni będą mieli okazję zwiedzić inne szwajcarskie miasto. Bazylea, położona na styku trzech krajów, to kolejna z nowości, jaką oferuje węgierski przewoźnik. To propozycja dobra na przedłużony weekendowy city break, ponieważ loty będą odbywać się we wtorki, czwartki i soboty. Ostatnią propozycją Wizz Air jest gruzińskie Kutaisi (wyloty we wtorki i soboty). W nowym sezonie linie Wizz Air zwiększają też częstotliwość lotów na najpopularniejszych trasach – m.in. do Londynu Luton, Eindhoven, Lwowa i Rejkiawiku.

Nowa propozycja czeka na nas również w maju. 11 maja linie Ryanair uruchamiają loty z Wrocławia do Aten (loty w tamtym kierunku będą odbywać się w poniedziałki i piątki). Latem ofertę uzupełnią nowe propozycje od biur podróży. Wśród nich m.in. Ateny, Tivat, Wyspa Djerba.

Nowości 2018 z wylotem z Wrocławia: 

  • Zanzibar (od 7 stycznia z biurem podróży Itaka) 
  • Turyn (sezonowa nowość od 13 stycznia od Itaki) 
  • Porto (od 30 marca od linii Wizz Air) 
  • Göteborg (od 30 marca od linii Wizz Air) 
  • Bazylea (od 31 marca od linii Wizz Air) 
  • Kutaisi (od 31 marca od linii Wizz Air) 
  • Ateny (od 11 maja od linii Ryanair)

 Fot. Patryk Michalski, Shutterstock

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Wrocławia do Zanzibaru. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Zanzibaru do Wrocławia.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Tbilisi, z Warszawy do Stambułu oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Barcelony.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Paryża, Lot + hotel z Wrocławia, bilety lotnicze Paryż Beauvais, bilety lotnicze Strachowice Londyn Gatwick, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów, Loty w Styczniu.