Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Tak układają się dni wolne w 2018 roku - nie przegap okazji i zaplanuj urlop

calendar-2763496_960_720

Nie musisz brać wielu dni urlopu, by pojechać na dłuższe wakacje. Jeśli skorzystasz z tego, co ma do zaoferowania przyszły rok, być może uda Ci się zyskać sporo dodatkowych możliwości wyjazdowych. Zobacz, jak układa się kalendarz na 2018 rok, a wraz z nim dni wolne od pracy.

W 2018 roku będzie 13 dni ustawowo wolnych od pracy. 4 z nich wypadną w weekend, a 9 pozostałych w dni powszednie. Jeśli umiejętnie weźmiesz wolne w dni poprzedzające lub następujące po świętach możesz uzyskać aż 7 okazji do przedłużonego wypoczynku!

Styczeń

 Dni wolne to 1. i 6. stycznia. Wolne możesz mieć już od 30. grudnia (sobota) do 1. stycznia (poniedziałek) bez brania jakiegokolwiek urlopu. 6. stycznia wypada w sobotę, więc ustawowo należy Ci się dodatkowy dzień wolny. Jeśli uda Ci się dobrze ustalić datę z pracodawcą, możesz zyskać 4 dni wolne, bez brania urlopu.

Kwiecień

Wielkanoc w tym roku wypada 1. i 2. kwietnia. Dzięki temu zyskujesz 3-dniowy weekend od 31 marca (sobota) do 2. kwietnia (poniedziałek) bez brania urlopu. 

Maj

Majówka w tym roku zapowiada się znakomicie. Biorąc tylko 3 dni urlopu możesz zyskać aż 9 dni wolnego! Musisz wziąć wolne 30. kwietnia oraz 2. i 4. maja, a wakacje będziesz miał już od 28. kwietnia do 6. maja! Wykorzystaj ten czas najlepiej jak się da! 

Czerwiec

W czerwcu możesz zyskać 4 dni wolnego, biorąc tylko jeden dzień urlopu. Boże Ciało przypada w tym roku na 31. maja, zatem biorąc wolne 1. czerwca, zyskujesz dwa razy dłuższy weekend niż zwykle. Zrób sobie prezent na Dzień Dziecka i pojedź w świat. 

Sierpień

 W sierpniu możesz skorzystać z 5 dni wakacji biorąc 2 dni urlopu. Wystarczy, że weźmiesz wolne w czwartek i piątek po święcie wniebowzięcia NMP, które przypada w środę 15. sierpnia.

Listopad

Mroczny zazwyczaj listopad rozjaśni Ci możliwość 4-dniowych wakacji przy wzięciu tylko jednego dnia urlopu. 1. listopada wypada w czwartek, zatem weź urlop w piątek i korzystaj z wydłużonego weekendu. 

Grudzień

Święta Bożego Narodzenia będą kolejną okazją na długi urlop. I to w dwóch opcjach! Przy wzięciu 3 dni urlopu zyskasz 9 dni wakacji, a przy 4. dniach urlopu zyskasz 11 dni wolnego! Święta wypadają we wtorek i środę, weź zatem urlop w poniedziałek 24. grudnia oraz 27. i 28. grudnia (opcja 9-dniowa) oraz 31. grudnia (opcja (11-dniowa). Zimowe szaleństwa już czekają! 

Fot. Pixabay 

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!