przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

VietJet opublikowało kalendarz. A w środku niespodzianka!

Beztytuu

Wietnamska linia lotnicza opublikowała nietypowy kalendarz na 2018 rok.

Wewnątrz znajdują się zdjęcia stewardes w mocno skąpych strojach pozujących na tle samolotów lub w ich wnętrzach. Nie jest to jednak zaskakujące zważywszy na to, że VietJet zasłynęła jako jedyna linia lotnicza, której obsługa lotu występuje w bikini. Tego typu loty nie odbywają się stale, jednak co pewien czas można liczyć na właśnie tak ubraną obsługę.

VietJet założyła przedsiębiorcza Nguyen Thi Phung Thao, która dzięki temu ma szansę zostać pierwszą wietnamską miliarderką. 4 lata temu linia musiała zapłacić 20 mln dongów (ok. 3500 zł) kary za brak zezwolenia na swój oryginalny system rozrywki. I nie, nie jest tu mowa o wadliwych ekranach zamontowanych w fotelach. Zamiast tego 5 skąpo odzianych kandydatek na miss wykonało na pokładzie taniec podczas inauguracyjnego lotu do Nha Trang. Ze względu na to, że trzyminutowe wystąpienie nie zostało wcześniej zaaprobowane przez odpowiednie instytucje, linia musiała zapłacić karę, przy okazji zyskując również darmową reklamę. Więcej o tej linii mogliście przeczytać tutaj.

O najnowszym produkcie marketingowym VietJet również jest głośno. I oczywiście nie chodzi wcale o rozebrane dziewczyny. Linia lotnicza przekonuje, że jej głównym celem jest poinformowanie przyszłych klientów o wysokiej jakości świadczonych usług i najwyższym standardzie samolotów. 

Poniżej znajdziesz film z kalendarzowej sesji.

Fot. VietJet 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Wrocławia do Londynu, z Krakowa do Paryża i, połączeń lotniczych z Warszawy do Stambułu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Aten, Okazje na loty do Tajlandii, Okazje w sierpniu, Okazje z Poznania, Pakiety, bilety lotnicze Warszawa Modlin Malaga, tanie bilety lotnicze, loty krajowe.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Pozostałe, Torby, Walizki miękkie i Walizki twarde małe.