przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Chcesz zarobić 10 000 dolarów miesięcznie przez pół roku? Sprawdź jak to zrobić. Może to właśnie idealna praca dla Ciebie

cancun-leaki-shutterstock_305016776

Jeśli kochasz słońce, plażę i pieniądze to znaleźliśmy dla Ciebie niezłą propozycję zajęcia na całe pół roku.

Nowa praca wymagałaby od Ciebie zamieszkania przez pół roku w Meksyku, a konkretnie w Cancun. A co miałbyś tam robić? Promować przepiękny zakątek Cancun w świecie. Robić filmy, zdjęcia i opisywać miejscowe atrakcje w mediach społecznościowych. No żyć i nie umierać. A do tego możesz zarobić niezłą kasę.

I wiesz co? Nie musisz mieć żadnego doświadczenia. Jedyne co musisz to mieć ukończone 18 lat, sprawnie posługiwać się językiem angielskim i umieć tworzyć wideo. No i najlepiej mieć "dobre oko", być przyjaznym i lubianym, a także mieć dużą motywację do pracy i równie duże zaangażowanie w "tworzenie wysokiej jakości materiałów". No ale nie oszukujmy się 10 tys. $ miesięcznie to już chyba niezła motywacja.

Przez te 6 miesięcy "ciężkiej pracy" będziesz mieszkał w luksusowych hotelach i ośrodkach wypoczynkowych, a wszelkie wydatki związane z pracą będą na bieżąco opłacone przez Twojego pracodawcę.

Oferta mówi:

Szukamy ambasadora marki, który zaprezentuje ciepło, cud i istotę Cancun jako jednego z najlepszych na świecie miejsc wakacyjnych. Jako dyrektor generalny zyskasz możliwość pływania z rekinami wielorybimi, odkrywania dżungli, badania starożytnych ruin i wiele więcej

Chcesz aplikować? Stwórz jednominutowy film, w którym przekonasz, że jesteś najlepszym kandydatem na to stanowisko. Masz czas do 17 grudnia! Aplikuj tutaj i próbuj swoich sił. Konkurencja na pewno będzie duża.  W drodze selekcji 5 najlepszych osób poleci do Cancun, gdzie zostanie wybrany jeden szczęściarz. Praca rozpocznie się w marcu. Chcesz? 60 000 $ za pół roku! Chyba nie trzeba się zastanawiać.

Fot. Shutterstock

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Cebu, z Warszawy do Mediolanu oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Frankfurtu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dortmundu, Okazje na loty z Katowic, Okazje na loty na weekend ze Szczecina, Wycieczki na Karaiby, Pakiety z Pragi, bilety lotnicze Wrocław Strachowice Londyn, wyszukiwarka tanich lotów, odszkodowanie za odwołany lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyczki dla dzieci, Łóżeczka turystyczne, Plecaki na laptopa, Torby dla dzieci i Walizki kabinowe.