Nowa trasa Wizz Air! Słoneczny kierunek na sezon zimowy

wizz_0063

Wizz Air ogłosił dzisiaj nowy słoneczny kierunek. Polecimy z Katowic do Ejlatu w Izraelu.

Loty będą się odbywać dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki. Nowy kierunek zostanie uruchomiony 30 października 2017 roku i będzie działać w sezonie zimowym. Bilety na nowe połączenie są dostępne w sprzedaży, a ich ceny rozpoczynają się już od 129 zł.

Dla tych, którzy pragną spędzić wyjątkowe wakacje na południowym wybrzeżu Izraela, Ejlat będzie doskonałym wyborem na słoneczny i ciepły wyjazd w środku zimy. Ze średnimi temperaturami pomiędzy 21°C i 25°C turkusowe wody Morza Czerwonego oferują szeroki wachlarz możliwości takich jak nurkowanie czy pływanie. To również doskonałe miejsce na szereg aktywności na świeżym powietrzu w pięknej i spektakularnej pustynnej scenerii.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział:

"Z ogromną radością ogłaszamy dzisiaj nowy słoneczny kierunek z Katowic do Ejlatu Ovda w Izraelu. Podkreślając nasze zaangażowanie w rozwój w regionie, liczymy na owocną współpracę z Portem Lotniczym Katowice i zamierzamy nadal rozszerzać naszą ofertę wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w Polsce. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład naszej młodej floty!"

Fot. Wizz Air 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Stornoway. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety ze Stornoway.

Jeżeli wybierasz się do Wielkiej Brytanii, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Gdańska do Londynu, bilety lotnicze Warszawa Londyn lub tanie loty z Katowic do Londynu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Wrocławia do Londynu i z Poznania do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Londynu, Okazje na loty z Polski do 200 zł, bilety lotnicze z Krakowa do Londynu Gatwick, bilety lotnicze promocje, loty po Polsce, we Wrzesniu.