przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Nowa trasa Wizz Air!

wizz_0063

Wizz Air ogłosił dzisiaj, że od marca 2018 roku linia rozpocznie połączenie z Warszawy do Bordeaux w południowo-wschodniej Francji oraz zwiększy liczbę operacji na najpopularniejszych trasach dodając 19 lotów tygodniowo. Dodatkowo Wizz Air doda ósmy samolot do bazy na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Loty do Bordeaux rozpoczną się 25 marca 2018 roku i będą się odbywały w środy i niedziele. Bilety kosztować będą od 129 zł. 

Zwiększona zostanie liczba lotów na trasach do Rzymu, Tel Awiwu, Kijowa, Reykjaviku, Oslo, Lyonu, Malmo i Billund. W 2018 roku, w ofercie sprzedaży Wizz Air znajdzie się 3,3 mln miejsc na połączenia w warszawskiej siatce połączeń, co będzie stanowić wzrost o 25% w porównaniu do mijającego roku.

Johan Eidhagen, Dyrektor Marketingu w Wizz Air, powiedział:

"Po niedawnym umieszczeniu siódmego samolotu w bazie na Lotnisku Chopina, z ogromną radością ogłaszamy dzisiaj kolejny etap rozwoju naszej działalności w Warszawie. Dodanie ósmego samolotu do warszawskiej floty oznacza zwiększenie zatrudnienia tworząc kolejne miejsca pracy bezpośrednio w Wizz Air i u naszych partnerów. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci w Warszawie docenią rozszerzenie oferty Wizz Air o nowe atrakcyjne kierunki i możliwości niskokosztowych podróży, a niskie ceny naszych biletów sprawią, że jeszcze więcej osób zdecyduje się odwiedzić stolicę Polski, co z pewnością korzystnie wpłynie na rozwój branży turystycznej i hotelarskiej. Z zaangażowaniem działamy w Polsce oferując możliwie najniższe ceny i doskonałą obsługę podczas każdego lotu Wizz."

Fot. Wizz Air 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Stornoway. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety ze Stornoway.

Jeżeli wybierasz się do Wielkiej Brytanii, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Wrocławia do Londynu, bilety lotnicze Warszawa Londyn Gatwick lub tanie loty z Gdańska do Londynu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Katowic do Londynu i z Poznania do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Pakiety w lipcu, bilety lotnicze Strachowice Prestwick, bilety lotnicze Kraków Balice Londyn Gatwick, bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów, Loty na Weekend z Krakowa.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Adaptery podróżne, Ładowarki, Zawieszki do bagażu, Torby i Walizki kabinowe.