Nowa trasa Wizz Air!

wizz_0063

Wizz Air ogłosił dzisiaj, że od marca 2018 roku linia rozpocznie połączenie z Warszawy do Bordeaux w południowo-wschodniej Francji oraz zwiększy liczbę operacji na najpopularniejszych trasach dodając 19 lotów tygodniowo. Dodatkowo Wizz Air doda ósmy samolot do bazy na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Loty do Bordeaux rozpoczną się 25 marca 2018 roku i będą się odbywały w środy i niedziele. Bilety kosztować będą od 129 zł. 

Zwiększona zostanie liczba lotów na trasach do Rzymu, Tel Awiwu, Kijowa, Reykjaviku, Oslo, Lyonu, Malmo i Billund. W 2018 roku, w ofercie sprzedaży Wizz Air znajdzie się 3,3 mln miejsc na połączenia w warszawskiej siatce połączeń, co będzie stanowić wzrost o 25% w porównaniu do mijającego roku.

Johan Eidhagen, Dyrektor Marketingu w Wizz Air, powiedział:

"Po niedawnym umieszczeniu siódmego samolotu w bazie na Lotnisku Chopina, z ogromną radością ogłaszamy dzisiaj kolejny etap rozwoju naszej działalności w Warszawie. Dodanie ósmego samolotu do warszawskiej floty oznacza zwiększenie zatrudnienia tworząc kolejne miejsca pracy bezpośrednio w Wizz Air i u naszych partnerów. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci w Warszawie docenią rozszerzenie oferty Wizz Air o nowe atrakcyjne kierunki i możliwości niskokosztowych podróży, a niskie ceny naszych biletów sprawią, że jeszcze więcej osób zdecyduje się odwiedzić stolicę Polski, co z pewnością korzystnie wpłynie na rozwój branży turystycznej i hotelarskiej. Z zaangażowaniem działamy w Polsce oferując możliwie najniższe ceny i doskonałą obsługę podczas każdego lotu Wizz."

Fot. Wizz Air 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!