Wizz Air wypuścił nową aplikację. Sprawdź, co dzięki niej zyskasz

wizz_0063

Wizz Air uruchomił nową aplikację mobilną. Jest już dostępna dla użytkowników telefonów z systemem Android oraz iOS.

Ze względu na stale zwiększający się trend korzystania z urządzeń mobilnych również podczas rezerwowania lotów Wizz Air postanowił stać się jeszcze bardziej przyjazny podróżnym preferującym właśnie takie urządzenia. 

Dzięki nowej aplikacji będzie można śledzić wszystkie najważniejsze etapy podróży od rezerwacji do przylotu na miejsce. Łatwiejszy będzie również dostęp do rezerwacji oraz karty pokładowej, którą będzie można przeglądać w aplikacji również w trybie offline, co jest całkowitą nowością. 

Nowa aplikacja jest kolejnym ułatwieniem wprowadzonym przez Wizz Air w ostatnim czasie. Wcześniej pojawiła się również możliwość bezpłatnej poprawy niewielkich błędów, jakie się popełniło podczas wypełniania danych osobowych: literówki w imieniu lub nazwisku, zaznaczenie niewłaściwej płci, etc.

Fot. Wizz Air 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Stornoway. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety ze Stornoway.

Jeżeli planujesz podróż do Wielkiej Brytanii, być może zainteresują Cię również tanie loty z Poznania do Londynu, bilety lotnicze Katowice Londyn lub tanie loty z Wrocławia do Londynu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Londynu i z Gdańska do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Wiednia, Lot + hotel z Gdańska, bilety lotnicze do Barcelony, loty z Krakowa do Londynu, bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów, Lot z Gdanska do Aberdeen 26 Wrzesnia 06 Pazdziernika.