Kolejna nieprzyjemna sytuacja z United Airlines! Co jest grane?! Wyrzucają z pokładu parę lecącą na swój ślub?

Kolejna nieprzyjemna sytuacja z United Airlines! Co jest grane?! Wyrzucają z pokładu parę lecącą na swój ślub?

Można by się zastanawiać czy to splot nieszczęśliwych sytuacji czy jakiś spisek. Tak czy inaczej o amerykańskich liniach jest głośno. Miała miejsce kolejna sytuacja z wyprowadzeniem pasażerów z pokładu.

Tym razem pechowcami na pokładzie United Airlines była para młoda, która wraz z przyjaciółmi miała lecieć na swój ślub i wesele do Kostaryki. O zaistniałej sytuacji informowała telewizja Khou 11 z Houston (w stanie Teksas), gdzie samolot miał międzylądowanie. Młodzi weszli tu na pokład jako ostatni. Okazało się, że ich miejsca są zajęte.

Michael Hohl mówił w wywiadzie dla tv:

Spał na nich jakiś mężczyzna. Nie chcieliśmy go obudzić

Para chciała zatem zająć wolne miejsca kilka rzędów dalej. Niestety zostali poinformowani, że z uwagi na rzekomo wyższy standard są to miejsca droższe (cały czas mowa o sytuacji w klasie ekonomicznej). Nie mogli nawet dopłacić, choć wyszli z taką inicjatywą. Po kilkuminutowej wymianie zdań zostali wyprowadzeni z samolotu. 

United Airlines wydała oświadczenie:

Para wielokrotnie próbowała zająć niedozwolone miejsca, zachowywała się niewłaściwie i nie chciała postępować zgodnie z instrukcjami personelu, stwarzając tym samym zagrożenie dla bezpieczeństwa lotu

Jednak ostatecznie okazało się, że Hohl i Maxwell polecieli następnego dnia  do Kostaryki. United Airlines zarezerwowała im bilety i opłaciła nocleg w hotelu, jak informuje tvn24.pl.

​Fot. Pixabay

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Frankfurtu, z Warszawy do Tbilisi i, połączeń lotniczych z Poznania do Barcelony.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Lizbony, Pakiety w marcu, loty z Wrocławia do Londynu, bilety lotnicze, tanie loty krajowe.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyczki, Ładowarki, Plecaki dla dzieci, Walizki i Walizki twarde średnie.