Zaoszczędź do 50% z Qatar Airways
Aktualności

Kolejna nieprzyjemna sytuacja z United Airlines! Co jest grane?! Wyrzucają z pokładu parę lecącą na swój ślub?

Kolejna nieprzyjemna sytuacja z United Airlines! Co jest grane?! Wyrzucają z pokładu parę lecącą na swój ślub?

Można by się zastanawiać czy to splot nieszczęśliwych sytuacji czy jakiś spisek. Tak czy inaczej o amerykańskich liniach jest głośno. Miała miejsce kolejna sytuacja z wyprowadzeniem pasażerów z pokładu.

Tym razem pechowcami na pokładzie United Airlines była para młoda, która wraz z przyjaciółmi miała lecieć na swój ślub i wesele do Kostaryki. O zaistniałej sytuacji informowała telewizja Khou 11 z Houston (w stanie Teksas), gdzie samolot miał międzylądowanie. Młodzi weszli tu na pokład jako ostatni. Okazało się, że ich miejsca są zajęte.

Michael Hohl mówił w wywiadzie dla tv:

Spał na nich jakiś mężczyzna. Nie chcieliśmy go obudzić

Para chciała zatem zająć wolne miejsca kilka rzędów dalej. Niestety zostali poinformowani, że z uwagi na rzekomo wyższy standard są to miejsca droższe (cały czas mowa o sytuacji w klasie ekonomicznej). Nie mogli nawet dopłacić, choć wyszli z taką inicjatywą. Po kilkuminutowej wymianie zdań zostali wyprowadzeni z samolotu. 

United Airlines wydała oświadczenie:

Para wielokrotnie próbowała zająć niedozwolone miejsca, zachowywała się niewłaściwie i nie chciała postępować zgodnie z instrukcjami personelu, stwarzając tym samym zagrożenie dla bezpieczeństwa lotu

Jednak ostatecznie okazało się, że Hohl i Maxwell polecieli następnego dnia  do Kostaryki. United Airlines zarezerwowała im bilety i opłaciła nocleg w hotelu, jak informuje tvn24.pl.

​Fot. Pixabay

Zapisz się do newslettera i odbierz nagrody!

Zostawiając adres mailowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Artweb-Media sp. z o.o. sp.k., ul. Wiwulskiego 27/6, 51-629 Wrocław. W każdej chwili możesz zmienić zdanie.