To już dziś! Wizz Air rozpoczyna loty z Wrocławia do Lwowa

To już dziś! Wizz Air rozpoczyna loty z Wrocławia do Lwowa

Wizz Air rozpoczyna dzisiaj loty na nowej trasie z bazy we Wrocławiu na Ukrainę.

Najnowsze połączenie Wizz Air między Wrocławiem a Lwowem będzie odbywać się dwa razy w tygodniu. Bilety są już do kupienia, a ich ceny rozpoczynają się już od 39 zł.

Lwów jest drugim, obok Kijowa, ukraińskim miastem w siatce połączeń Wizz Air z Wrocławia, zapewniając bezpośrednie połączenie między Polską a Ukrainą.

Połączenie będzie obsługiwane we wtorki i w soboty, idealnie sprawdzając się w przypadku wyjazdów weekendowych.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air, powiedział:

"Po dodaniu Kijowa do naszej wrocławskiej siatki połączeń, z radością uruchamiamy dzisiaj kolejną destynację z Portu Lotniczego we Wrocławiu. Jesteśmy przekonani, że dzięki cenom rozpoczynającym się już od 39 złotych, nasza nowa trasa zyska popularność zarówno wśród klientów podróżujących w celach biznesowych jak i turystycznych. Z wielkim zaangażowaniem działamy na Dolnym Śląsku stale oferując niskie ceny podróży lotniczych WIZZ i wysoki poziom usług. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład jednego z naszych nowych samolotów Airbus A320!"

Fot. Wizz Air

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty z Wrocławia do Lwowa. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety ze Lwowa do Wrocławia.

Jeżeli wybierasz się do Ukrainy, prawdopodobnie zainteresują Cię tanie loty z Warszawy do Kijowa, bilety lotnicze Lwów lub tanie loty z Warszawy do Odessy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dubaju, Okazje na loty do Wielkiej Brytanii, bilety lotnicze Okęcie Paryż, najtańsze bilety z Wrocławia do Londynu, bilety lotnicze promocje, krajowe bilety lotnicze, Lot z Katowic do Lwowa 06 09 Kwietnia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Saszetki i portfele, Gry, zabawki, Torby biznesowe i Walizki twarde średnie.