Zaoszczędź do 50% z Qatar Airways
Aktualności

To już dziś! Wizz Air rozpoczyna loty z Wrocławia do Lwowa

To już dziś! Wizz Air rozpoczyna loty z Wrocławia do Lwowa

Wizz Air rozpoczyna dzisiaj loty na nowej trasie z bazy we Wrocławiu na Ukrainę.

Najnowsze połączenie Wizz Air między Wrocławiem a Lwowem będzie odbywać się dwa razy w tygodniu. Bilety są już do kupienia, a ich ceny rozpoczynają się już od 39 zł.

Lwów jest drugim, obok Kijowa, ukraińskim miastem w siatce połączeń Wizz Air z Wrocławia, zapewniając bezpośrednie połączenie między Polską a Ukrainą.

Połączenie będzie obsługiwane we wtorki i w soboty, idealnie sprawdzając się w przypadku wyjazdów weekendowych.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air, powiedział:

"Po dodaniu Kijowa do naszej wrocławskiej siatki połączeń, z radością uruchamiamy dzisiaj kolejną destynację z Portu Lotniczego we Wrocławiu. Jesteśmy przekonani, że dzięki cenom rozpoczynającym się już od 39 złotych, nasza nowa trasa zyska popularność zarówno wśród klientów podróżujących w celach biznesowych jak i turystycznych. Z wielkim zaangażowaniem działamy na Dolnym Śląsku stale oferując niskie ceny podróży lotniczych WIZZ i wysoki poziom usług. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład jednego z naszych nowych samolotów Airbus A320!"

Fot. Wizz Air

Zapisz się do newslettera i odbierz nagrody!

Zostawiając adres mailowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Artweb-Media sp. z o.o. sp.k., ul. Wiwulskiego 27/6, 51-629 Wrocław. W każdej chwili możesz zmienić zdanie.